Президент «Вереса»: «Скажу відверто, мене теж трохи здивував наш склад на «Динамо»

Футбол України 2 Травня, 18:32
Президент «Вереса» Іван Надєїн прокоментував поразку у матчі з «Динамо» (0:3) в УПЛ.

- У матчі проти «Динамо» ваша команда грала фактично резервним складом. Чим це було спричинено?

- У нас попереду вирішальний відрізок чемпіонату. У понеділок – найважливіша та принципова для нас гра проти «Міна». Це буде лобовий матч, у якому на кону буде не три, а усі шість очок. А потім ще три ключові ігри – усі проти суперників, які, як і ми, вирішують питання зі збереженням прописки у Прем'єр-лізі. Тобто із прямими конкурентами.

Отже, певна ротація, враховуючи невеликий час на відновлення, звичайно, була необхідна. Хоча б для того, щоб отримати інформацію про гравців, які нечасто потрапляють до складу. Плюс до того, що напередодні ми програли «Руху» 1:3, провівши дуже поганий другий тайм. І це також стало приводом для певних змін у складі на гру з «Динамо». Тому тут не треба шукати якусь зраду, а тим більше вибудовувати якісь конспірологічні версії.

Загалом, це було суто тренерське рішення, яке було цілком логічним та зрозумілим. Я на вибір Шандрука ніяк не впливаю: це його компетенція та його прихід. Я сам дізнався склад на матч із «Динамо» за дві години до гри, трохи раніше за вас. І скажу відверто, мене він теж трохи здивував (посміхається). Особливо воротарська позиція. Все-таки Ющишин – це наш третій голкіпер. Хоча зараз він фактично другий, тому що Паст тяжко травмований.

Але в цьому я бачу певну тренерську стратегію: нехай гравці розуміють, що в команді завжди є конкуренція і кожен може потрапити до складу будь-якого матчу.

І, до речі, якщо повертатися до матчу з «Динамо», то в першому таймі ми, незважаючи ні на що, виглядали дуже пристойно. Спокійно та організовано відбивали всі динамівські атаки. До першого голу вони не завдали жодного удару по наших воротах.

Та й сам перший гол... Якби стінка не розсипалася, а прийняла удар на себе, її могло б і не бути. А збережи ми нули до перерви, хто знає, як усе склалося б далі. Можливо, така тактика на гру спрацювала, і тоді всі говорили б, що це було абсолютно правильне рішення – виставити саме такий склад, – сказав Надєїн.

Головний тренер «Вереса»: «Розуміємо, що з «Динамо» зіграти на нуль дуже важко»