«Динамо» U19 поступилося «Колосу» в результативному матчі

Динамо Київ 4 Травня, 17:21
У рамках 27-го туру чемпіонату U19 юнацька команда «Динамо» приймала на клубній базі у Віті-Литовській ковалівський «Колос».

У першому колі ковалівці завдали «біло-синім» болючої поразки (3:4), тож на цю гру у підопічних Ігоря Костюка була подвійна налаштованість.

Але відкрити рахунок вдалося гостям на 12-й хвилині. В ході однієї атаки динамівські захисники заблокували один удар, другий парирував Суркіс, але з третім у ближній кут нічого вдіяти не зміг – 0:1.

Відігратися киянам вдалося ближче до завершення першого тайму. Гусєв виконав навіс із правого флангу, м’яч прилетів до Осипенка, який метрів із 10-ти пробив зльоту повз голкіпера – 1:1.

На 57-й хвилині динамівці вийшли вперед. Пономаренко віддав передачу на правий кут штрафного майданчика на Пашка, отримав м’яч у відповідь, після чого красиво закрутив м’яч у кут воріт, забивши свій 22-й м’яч у юнацькій першості цього сезону, – 2:1.

Здавалося, що тепер «біло-синім» психологічно буде легше. Але незабаром рахунок знову став рівним. На 62-й хвилині після прострілу з правого флангу Захарків пробив по воротах, Суркіс парирував у стійку, від якої м’яч відскочив у поле. На підбиранні зіграв Криворучко, прибрав Котуху та з близької відстані пробив повз нашого голкіпера – 2:2.

А за шість хвилин гості знову виявилися попереду. Після подачі зі штрафного динамівці не змогли далеко вибити м’яча, пішла атака другим темпом, і після передачі з правого флангу залишений без нагляду Канаєв із близької відстані пробив точно в кут – 2:3.

До фінального свистка залишалося ще достатньо часу, але підопічним Ігоря Костюка, на жаль, не вдалося реалізувати свої нагоди. В підсумку, поразка, яка посунула «Динамо» на друге місце. У наступному турі на «біло-синіх» чекає матч із «Шахтарем», і щоб повернути лідируючу позицію, потрібно обов’язково перемагати.

Чемпіонат U19, 27-й тур

04.05.2024. Віта-Литовська, НТБ «Динамо» (Київ)

«Динамо» – «Колос» – 2:3 (1:1).

«Динамо»: Суркіс, Гусєв, Михавко (Саленко, 63), Захарченко, Котуха (Дикий, 70), Балаба, Пашко (Коробов, 90), Білий (Царенко, 46), Осипенко, Маткевич, Пономаренко (Редушко, 63).

«Колос»: Пахолюк, Поправка, Шершень, Канаєв, Дорош, Андрющенко (Кантур, 86), Криворучко, Гусол (Ковальов, 86), Кузик (Шарай, 90+1), Захарків (Тригуб, 65), Денисенко (Зегрюк, 65).

Голи: Осипенко (38), Пономаренко (57) – Денисенко (12), Криворучко (62), Канаєв (68).

Попереджені: Осипенко (53), Котуха (67), Балаба (90) – Андрющенко (53), Денисенко (59).