Журналіст: «Динамо» мало великі проблеми у першому таймі з «Колосом». Атаки були повільними, не вистачало швидкості у комбінаціях»

Динамо Київ 7 Травня, 11:15
Журналіст Володимир Звєров у своїй авторській програмі висловився про матч «Динамо» з «Колосом».

- Що трапилося з «Колосом» у другому таймі – велика загадка всесвіту. До перерви ковалівці не грали на відбій. Вони провели добрий перший тайм. Принаймні 30-35 хвилин. «Колос» пресингував динамівців та атакував. Це команда, яка змінила тренера. До кінця сезону в.о. головного тренера виконуватиме Поздєєв. Це колишній тренер «Колосу» U-19. Це легенда клубу і довго до цього йшов.

Він одразу пообіцяв, що команда більше гратиме в атаку. Це те, за що «Колос» багато критикували. Вони багато відсиджувалися на своїй половині поля та мали мало моментів. Але за кілька днів не можна навчити гравців грати в інший футбол. Коли від півзахисника вимагають рухати м'яч уперед, а він звик грати впоперек або віддавати м'яч захисникам, це перебудувати навіть за місяць. За підсумками «Колос» програв «Динамо» з рахунком 0:5.

Кияни мали великі проблеми у першому таймі. Атаки були повільними, не вистачало швидкості у комбінаціях. Динамовці намагалися грати за рахунок довгих передач перекидати високу лінію пресингу суперника. Багато в чому інтригу вбив трагічний автогол. Потім команда розвалилася, а молодий тренер не зумів зібрати її після такого удару у щелепу. Після 0:2 гра вже закінчилась. Гра Ярмоленка була неідеальною, але він забив у двох матчах поспіль.