Мбаппе буде рвати? Названо стартові склади на гру ПСЖ з «Боруссією» Д

Світовий футбол 7 Травня, 21:14
7 травня о 22:00 пройде матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

7 травня о 22:00 у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів грають паризький «ПСЖ» та «Боруссія» Дортмунд.

Команди зустрічаються в Парижі на «Парк де Пренс». Правило виїзного голу не діє.

Перший поєдинок пройшов тижнем раніше у Дортмунді на «Вестфаленштадіоні». Німецька команда перемогла з рахунком 1:0 завдяки голу Нікласа Фуллкруга на 36-й хвилині.

Названо стартові склади на гру ПСЖ з Боруссією Д

ПСЖ: Доннарумма, Хакімі, Бералдо, Маркіньос, Нуну Мендеш, Вітінья, Заїр-Емері, Фабіан Руїс, Дембеле, Гонсалу Рамуш, Мбаппе.

Боруссія Д: Кобель, Рюерсон, Хуммельс, Шлоттербек, Матсен, Емре Джан, Забітцер, Брандт, Адеємі, Санчо, Фуллкруг.

Роби матч ще цікавішим! Переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай шанс на бонус* до 10000 грн на перший депозит.

*Під бонусом розуміється можливість отримати приз в рамках Акції “Вітальний бонус”. Деталі на сайті favbet.ua. Період Акції з 01.02.2023 по 31.12.2024 року. Бонус доступний тільки для нових клієнтів.