«Реал» за 3 хвилини шокував «Баварію» та вийшов у фінал ЛЧ – дешевий герой, солідний Лунін і «перевертень» Нойєр

Світовий футбол 9 Травня, 00:06
«Реал» і «Баварія» визначали другого фіналіста Ліги чемпіонів 2023/24.

Ліга чемпіонів 2023/24, півфінал, другий матч

Реал – Баварія – 2:1 (перший матч – 2:2)

Голи: Хоселу, 88, 90+1 – Девіс, 68

Вчора Борусія здолала ПСЖ і чекала суперника у фіналі. Карло Анчелотті випустив Андрія Луніна у основі, як і обіцяв.

Вже в дебюті суперники обмінялися гострими прострілами, але замикати було нікому. Першим в гру довелося вступати Нойєру, та ще й як! Мануель упродовж однієї атаки перевів у стійку постріл Вінісіуса та накрив добивання Родріго.

Лунін показав себе на 29-й хвилині, потягнувши більярдний удар Кейна. Ймовірно, м'яч летів повз, але для впевненості не завадить. Загалом Реал мав перевагу, але для гола цього було замало. Лунін ще двічі показав себе під завісу тайму – підчистив за обороною і зафіксував дальню спробу Мазрауї.

Окремо слід відзначити вимушену заміну Гнабрі на Девіса. Томас Тухель явно наврочив, коли прогнозував Сержу голи у ворота Реала. Цей вихід ще матиме велике значення у майбутньому.

Реал додав обертів на старті другої половини, але Нойєр увімкнув режим стіни. 38-річний Ману ефектно потягнув штрафний Родріго і гармату Вінісіуса. Коли ж воротар Баварії був безсилим, то Родріго сам хибив на лічені сантиметри.

Гравці Реала постійно заряджали трибуни Бернабеу, але на 68-й хвилині їм довелося замовкнути. Самотній Девіс отримав закидання від Кейна, змістився і майстерно пробив під дальню стійку – 0:1! Лунін не мав шансів потягнути такий шедевр. Цікаво, що Девіса активно сватають саме в Реал.

Мадрид міг швидко відігратись, але втрутився VAR. Польовий арбітр Шимон Марциняк не мав жодних претензій до рикошетного гола Начо, але повтор чітко показав – капітан Реала штовхав Кімміха.

Господарі не зламались і продовжили тиснути. Анчелотті відповів Тухелю своїм джокером. Нойєр розкішно проводив матч, але двічі підвів у вирішальний момент. Кіпер Баварії невдало вкинув м'яч, подарував Реалу атаку, а потім відбив перед собою простий постріл Вінісіуса. Першим на добивання прибіг Хоселу, якого випустили 8 хвилин тому!

Реал вирішив не доводити матч до екстратймів. Марциняк додав аж 9 хвилин, і на першій з них іспанці забили ще раз. У карному майданчику Баварії виникла пожежа, яка завершилася голом того-таки Хоселу з прострілу Рюдігера. Тут VAR вже був на боці Реала, скасувавши несправедливий офсайд. Нагадаємо, 34-річний форвард виступає за «вершкових» на правах оренди і коштує копійки!

Баварія не змогла оговтатися за решту часу – повторення фіналу 11-річної давнини не буде. 1 червня суперником Борусії на Вемблі стане Реал. Мадрид може оформити 15 «вухатого». Лунін сьогодні провів якісний матч, тому питання воротаря на гру всього сезону залишається відкритим.