Нойєр знайшов сюрреалістичне виправдання свого фейлу у півфіналі ЛЧ – Гвардіола також говорив про цей «підступ» «Реала»

Світовий футбол 10 Травня, 12:31
Мануель Нойєр спробував пояснити, чому не зміг зафіксувати удар Вінісіуса у матчі-відповіді півфіналу ЛЧ проти «Реала» (1:2).

Камбек мадридців розпочався саме з помилки кіпера Баварії. На 88-й хвилині мегадосвідчений Нойєр відбив перед собою удар Вінісіуса і подарував Хоселу шанс зрівняти рахунок.

«Дуже прикро для мене. Зізнаюсь чесно, я чекав іншого прильоту м'яча, ближче до грудей. На жаль, він прийшов трохи вище. Але я не очікував, що на газоні Бернабеу буде горбик. М'яч прилетів саме в нього, тому мені було важко його піймати», – наводить слова Нойєра

Mundo Deportivo

.

На газон Бернабеу скаржилися і представники Манчестер Сіті після 3:3 у чвертьфіналі ЛЧ. Хосеп Гвардіола та Родрі закликали Реал зробити щось зі своїм полем, яке не дає демонструвати футбол елітного рівня.