Експрес-аналіз матчу Польща - Україна

Збірна України 7 Червня, 23:53
7 червня о 21:45 пройшов товариський матч між збірними Польщі та України. Команди грали у Варшаві на стадіоні «Народови».

Товариський матч. 7 червня, Варшава

Польша – Україна – 3:1

Гол: Себастьян Валукєвич, 11, Пьотр Зелінськи, 16, Тарас Романчук, 30 – Артем Довбик, 41

Обидві збірні ведуть підготовку до старту на Євро-2024, що пройде на полях Німеччини.

Синьо-жовті пропустили три голи за перші 30 хвилин матчу. Потім Артем Довбик відіграв один мяч. Команда Реброва програла 1:3.

Більш детально гру по таймах розібрав футбольний блогер та аналітик Михайло Смоловий:

Стисло після першого тайму:

ось така планка бажання напрягатися сучасних футболістів, замість того, щоб грати епізод до кінця Таловєров почав продавати арбітрам фол, ті не купилися (0:1); узяти Сватка було хорошою ідеєю, визнаю

пфффф, жоден з півзахисників та гравців лінії атаки не є інтенсивним для ригачки без мʼяча (як Шапа), ніхто не висувається на того, хто бʼє чи пасує, так і з голом номер два, ніхто не висунувся, а потім цирк, тож недарма дехто заброньований у збірній саме по квоті циркачів (0:2)

задня лінія в перші хвилин 20 нагадувала команду пожежників з якогось комедійного серіалу

чорноробочим Ребров зробив Маліновського, він сідав в низьку позицію для розіграшів, Судаков шукав і не знаходив себе між лініями та в глибині, тому десь із 25 хвилин почав сідати й він

через низьку позицію Маліновського виникала певна асиметрія у фулбеків - Миколенко нижче, Тимчик вище

Зубков персонально не втримав Романчука на корнері (0:3)

за 30 хвилин поки лише момент в Тимчика після передачі Бондаря в глибину на Довбика

Зубков косплеїть Мудрика, а футбол - прутня, Рінат, вимикай вже світло нах

а нє, Рінат зачекай, Сидорчук демонструє чому він тут (сподіваюсь Бражко побачив), Маліновський розкішно між лінями відкрився (до того в низькій позиції при розіграшах), Довбик топово виконав (1:3)

Стисло після другого:

другий тайм, особливо після замін, яскравіший, але все одно більше нагадує Олександрію - багато галасу, однак мало дійсно топових моментів

Судаков так себе на Євро не продасть, якщо продовжить в такому ж дусі, давайте знову спишемо на травму перед цим

серед тих, хто грав 90 хвилин досить рівно матч провів хіба…Сидорчук, от у кого Бражку варто повчитися грати в пас в команді, що не лише в контратаки бігає

дивний матч загалом, навіть висновки якісь зробити важко, бо на Євро стоятиме інший кіпер; за стандарти болтів не роздаш, бо гратимуть інші захисники та вінгери; тому цю гру не варто сприймати серйозно, це товарка подивитися можливості найближчого резерву, подивилися

11 червня команда Сергія Реброва проведе спаринг проти Молдови у Кишиневі, останній товариський матч перед Євро-2024