Альба забив шедевр та приніс перемогу «Інтеру Маямі» – Кривцов відіграв весь матч, команда українця зберегла лідерство

Світовий футбол 30 Червня, 10:10
Відбулись чергові матчі МЛС, серед яких і поєдинок «Інтера Маямі» зі Сергієм Кривцовим у складі.

МЛС 2024.

Нешвілл – Інтер Маямі – 1:2

Голи: Мухтар, 73, (пен.) – Фрей, 40, Альба, 44

Попри відсутність Мессі та Суареса Інтер Маямі продовжив переможну ходу в МЛС. Цього разу клуб Бекхема обіграв Нешвілл. У стартовому складі вийшов і наш співвітчизник Сергій Кривцов. В першому таймі забити міг Грессель, але його обвідний удар поцілив у поперечку.

Проте, до перерви Інтер Маямі забив, і навіть двічі. Обидва м'ячі забили з кутових. Спочатку Фрей замкнув головою навіс Гресселя. А через 4 хвилини справжній шедевр вдався Альбі – іспанець прийняв м'яч на груди і з льоту пробив у дальній кут – 0:2! Нешвілл відіграв один м'яч – Мухтар реалізував пенальті. Втім, Інтер Маямі втримав переможний рахунок.

Таким чином, «чаплі» залишилися на першій сходинці, набравши 44 очки. Цинцинатті є найближчим переслідувачем – 42 пункти.