Беллінгем — найкращий гравець матчу між Англією та Словаччиною

Євро-2024 Вчора, 22:31
Англійський хавбек дозволив «трьом левам» продовжити участь на Євро-2024.

У рамках 1/8 фіналу Євро-2024 національна збірна Англії здобула вкрай непросту перемогу над Словаччиною, зумівши спочатку зрівняти рахунок на останніх хвилинах основного часу, а потім вибороти перемогу в овертаймах.

Як повідомляє

офіційний сайт УЄФА

, найкращим гравцем цього протистояння було визнано англійського півзахисника Джуда Беллінгема, гол якого і дозволив команді «трьох левів» перевести гру в додатковий час.

«Це нагорода завдяки його загальному внеску та голу, який утримав Англію на цьому турнірі. Він продемонстрував сильне лідерство, щоб зберегти віру в свою команду», — таким був вердикт комісії технічних спостерігачів УЄФА.

Статистика Джуда Беллінгема в матчі зі Словаччиною:

Нагадаємо, що в чвертьфіналі Євро-2024 збірна Англії зіграє проти Швейцарії. Матч відбудеться 6 липня о 19:00 за київським часом.

Англія повторила камбек України проти Словаччини і вийшла у 1/4 Євро – бісіклета Беллінгема на 90+5 скасувала ганьбу