​«Важко підібрати слова». Капітан Словаччини Шкріньяр - про поразку від Англії на Євро

Євро-2024 Вчора, 22:41
Капітан збірної Словаччини Мілан Шкріньяр висловився про поразку у матчі з Англією у 1/8 фіналу чемпіонату Європи у Німеччині.

Збірна Англії у додатковий час здобула перемогу над словаками з рахунком 2:1 (1:1 — основний час) та вийшла до чвертьфіналу турніру.

Важко підібрати слова, нам усім дуже сумно. Ми були такі близькі до виходу в наступний раунд. Якщо ми продовжимо грати за Словаччину таким чином, у нас, ймовірно, попереду буде ще більше приємних моментів. Англія має високу майстерність, вони тиснули на нас, а потім несподівано забив гол Беллінгем. Дуже прикро, що ми пропустили на останній хвилині. Ми були, напевно, за 30 секунд від перемоги.

Але я справді пишаюся всією командою. Це була чудова пригода, і я також хотів би подякувати вболівальникам. Ми були готові переписати історію Словаччини, але, на жаль, пішло інакше. Але я сподіваюся, що ми повернемось сильнішими», — наводить слова Шкріньяра прес-служба УЄФА.