«Могли забивати Грузії 8 або 9 голів»: тренер Іспанії зробив гучну заяву після виходу в 1/4 Євро-2024

Євро-2024 Вчора, 12:06
Головний тренер збірної Іспанії Луїс де ла Фуенте поділився емоціями після впевненої перемоги над Грузією (4:1) в 1/8 фіналу Євро-2024.

«Ми дуже щасливі. Знаємо, чого варто перебувати тут. І це показали наші останні результати. Це ввело в оману, тому що за грою ми могли забивати 8 або 9 голів. Грузія небезпечно діє на контратаках, але ми виклалися на повну.

Футболісти дуже щасливі. Це була дуже важлива гра для нас, завдяки їй ми зіграємо з Німеччиною у чвертьфіналі. Ми знали, як важливо потрапити сюди, ніхто нам нічого не давав, і ми домоглися цього завдяки праці. Ми повністю впевнені у своїх силах.

Спершу ми відновимося, а потім продовжимо насолоджуватися футболом, використовуючи наші сильні сторони і стаючи з кожним днем все більш впізнаваною командою. Проти Німеччини нам треба показати свою найкращу версію», – наводить слова наставника Marca.

Нагадаємо, збірна Іспанії у чвертьфіналі Євро-2024 зіграє проти Німеччини. Поєдинок відбудеться у п'ятницю, 5 липня. Стартовий свисток пролунає о 19:00.