Захисник Туреччини Деміраль повторив досягнення легенди збірної Франції на великих турнірах

Євро-2024 3 Липня, 11:12
Захисник збірної Туреччини Меріх Деміраль повторив досягнення колишнього футболіста національної команди Франції Ліліана Тюрама.

Турок став другим захисником, який оформив дубль у матчах плей-офф на великих міжнародних турнірах. Про це повідомляє OptaJean.

Нагадаємо, Деміраль забив два голи у матчі 1/8 фіналу Євро-2024 зі збірною Австрії. Тюрам відзначився двічі у матчі 1/2 фіналу чемпіонату світу – 1998 з національною командою Хорватії. Гра 1/8 фіналу Євро-2024 між Австрією та Туреччиною відбулася напередодні, 2 липня. Команди грали на стадіоні «Ред Булл-Арена - Центральштадіон» (Лейпциг). Зустріч обслуговувала бригада арбітрів, яку очолював Артур Суареш Діаш.

На першій хвилині (згідно з даними УЄФА, на 57-й секунді) матчу Демірал вивів свою команду вперед, а на 59-й хвилині Меріх оформив дубль. Через сім хвилин австрійці змогли скоротити відставання: забив нападник Міхаель Грегорич після знижки захисника Стефана Поша — 1:2. У підсумку зустріч завершилася перемогою турецької команди із рахунком 2:1.

Туреччина з голом на 1-й хвилині здолала Австрію і вийшла у чвертьфінал Євро-2024 – невдаха минулої першості став героєм нації