«Штучки 3-4 могли забивати»: експрес-аналіз матчу «Динамо» – «Мамелоді Сандаунз»

Динамо Київ 17 Липня, 21:04
Блогер Михайло Смоловий поділився враженнями від матчу київського «Динамо» з «Мамелоді Сандаунз».

Стисло після першого тайму (1:0):

знову цікавий склад, де Волошин в якості ПЗ

ого, Біловар подолав переляк, обіграв суперника і просунувся з мʼячем на метрів 15, це солідний локальний прогрес, більше би такого, то можна й оренди уникнути

про Лонвейка почали забувати, але він доводить, що на рівні Динамо - це цілком кваліфікований гравець, цілком

ууух, момент в Ярмоленка після передачі Супряги, Влад використав швидкість та наздогнав мʼяч біля лицьової, ідеально викотив, теж би не поспішав його ховати, як і Лонвейка

Андрієвський постійно виходить в тиск із зони Бражка (єдиного опорника), тож кияни готуються дивувати волоцюг в УПЛ організованим тиском

ого, Діалло лягає в підкаті блокувати удар з-за меж штрафного, просто ні**я собі, як людина змінилася

Андрієві африканцями щось пороблено, вдруге марнує хорошу позицію, не вистачало Буї, бо в такій ситуації Ярмоленко міг віддати лише йому

типова для цих зборів комбінація, Ярмоленка запускає Тимчика (цього разу Волошина), той пасує в штрафний (досить непогане розташування гравців в зонах завершення), а Царенко (тут Діалло) відкріивється і забиває без перешкод (1:0)

Зая і Діалло без мʼяча прям вражають, чи то розуміння наявності конкуренції, чи то сонечко нагріло, але подобається, що і без мʼяча обидва корисні

під кінець тайму купа браку у всіх, природу обманути важко, поки без замін 90 хвилин одним складом Динамо не зможе

Стисло після другого тайму (1:0):

після перерви ще цікавіші заміни, Себальйос на ПЗ, Кабаєв справа, Царенко нарешті в позиції інсайда, а Шепелєв знову лівим вінгером бігає (на 53ʼ Шепелєв і Кабаєв помінялись флангами, а ні, не так, Царенко пішов на правий фланг, а Шепелєв в центр)

тягучий та нудний футбол пішов, бо відчувається брак зіграності; одна якась хороша індивідуальна дія когось з гравців постійно хериться невдалою дією іншого

Супряга психанув і ледь не забив з центру поля у власні ворота, Моргуну респект, бо не обісрався і підлаштувався під свічку

Піха та Буя певно гратимуть в старті з Уніоном, Віталій взагалі не вийшов сьогодні; теж очікую і Бражка завтра, дуже схоже на спробу зіграти відносною основою, бо багато хто не виходив (Попов, наприклад, чи Костя або Ванат, Тима чи Караваєв; основа на завтра читається)

уфффф, Піхальонок привіз пасом назад, відверто пробачив якийсь тіп, не реалізував вихід віч-на-віч; відскочили

сподобався Моргун, не виглядав переляканим, для кіпера це важливо, команда щиро бажала йому підісрати настрій, а він вистояв

ех, Супряга, змарнував вихід віч-на-віч, в наступній ситуації спробував виконати вже пас Піхальонку - теж лажа; дивне враження, загалом з ним майже все ок, але у найважливіших епізодах матчу - пшик

ну, після моменту Піхальонка важко сказати, що в киян шансів геть не було, штучки 3-4 могли забивати на ізі, не забили, тож це і є найкращою оцінкою стану команди конкретно сьогодні; треба додавати в усьому, і концентрація на окремих епізодах - головне

якщо в першому таймі африканці робили ляльку вуду на Ярмоленка, що не реалізував два очевидні моменти, в другому ляльці приклеїли обличчя Супряги

о, перше нормальна атака в другому сталася на 89 хвилині, змарнували теж…