«Ця команда занадто залежна від мотивації та бажання» - експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Партизан»

Динамо Київ 24 Липня, 00:09
Київське «Динамо» у поєдинку 2-го туру кваліфікації Ліги чемпіонів розтрощило сербський «Партизан» (6:2).

На 20-й хвилині серби заробили право на пенальті – Караваєв зачепив ногу Калюлю у власному штрафному. Салданья з позначки легко переграв Бущана. Наприкінці тайму Шапаренко відновив статус-кво, потужно пробивши під поперечину з лінії штрафного. Не минуло і 2-х хвилин, як кияни вийшли вперед: Бражко ударом з відскоком від газону влучив у ліву стійку, від якої м’яч влетів у сітку. А вже у доданий час Караваєв зробив перевагу киян максимально комфортною.

По перерві Кабаєв прорвався центром і потужно пробив у лівий кут воріт. В середині тайму Салданья оформив дубль, зреагувавши на простріл з лівого флангу. Наприкінці зустрічі Попов був першим на добиванні після удару зі штрафного, а у компенсований час Піхальонок забив свій дебютний гол за Динамо.

****

Більш детально гру по таймах розібрав футбольний блогер та аналітик Михайло Смоловий:

Стисло після першого матчу (3:1):

Партизан - команда п**расів, після стартових фолів це стає очевидним, тому і поїхали грати з такими ж підарасами до москви; Салданья своїм фолом це довів

в Динамо на полі окрім Тимчика усі найсильніші станом на зараз

серби компактні, але в перші пʼять хвилин нагадують збірну дитячих садків белграда

коротким пасом на власній половині Динамо не зловживає, і це на даному етапі сезону швидше плюс, ніж мінус; а от на чужій половині короткий розіграш вдається

поки психологічна перевага в Динамо, Партизан в перші 10 хвилин робить все, щоб уникати гри у футбол

подавати за літо Костя не навчився…

ех, Костя нарешті віддав точно, але Буяльський не влучив, як слід

кондовий пенальті, але пенальті, Караваєв не зміг зіграти просто, затягнув епізод, де потім і помилився (0:1); після голу Партизан знову почав грати у свій підарський футбол, Бражку не вистачає впевненості в пасовій грі…

Кабаєв - Лев перших 25 хвилин

і не скажеш, що все прям настільки погано, щоб горіти 0:1, але вже, як є, за помилку покарали, однак Динамо потрібно додавати в інтенсивності, економлять чорти сили

а от і додали, Костя виконав простий точний пас, Кабайка покотив Шапаренку, той ідеально виконав (1:1), Динамо повертається у гру

ааааа, сосулєчкі, Бражко ловить мʼяч на ногу, ідеальна траекторія з відскоком від газону (2:1); відзначаємо Ваната, що увімкнувся і змусив захисника квапитися

Партизан дійсно щось типу міксу Кривбасу з Поліссям, просто треба більше інтенсивності, щойно її дають - Партизан дає в усі отвори; Караваєв спокутував пенальті (3:1)

Стисло після другого тайму (6:2):

Караваєв по здоровʼю Тимчика на 90 хвилин не може замінити, тому Малиш, бо Ярмоленко потрібен зараз цій команді; а от від Буї по такій грі немає жодної користі, додатковий глибинний плеймейкер використовувати сильні якості Ваната та Кабайки доцільніший; Динамо перебудовується під більш динамічний футбол у вичікуванні

ще момент, чи моменти, гра вже нагадує УПЛ, аби не розслаблялися та концентрації не втрачали, бо Партизан грає наче колгосп, як і очікувалося

всьо, буде випуск ТаТоТаке у футболці Кабаєва (4:1)

розслабилися, і отримали у відповідь, такий же дикий мʼяч, як і пенальті, питання до фулбеків, вінгерів, ЦЗ та Бущана, до всіх (4:2)

Караваєв і Малиш продовжили участь Ярмоленка в матчі на 68ʼ хвилин, подяка обом; Волошин - те що треба для Піхальонка, додатковий ресивер

в Кості не лише навіси та передачі, а й удари не туди летять, хороша 5-хвилинка в киян загалом

Піхальонок вже виконує дуже хороші передачі, а він в команді менше місяця; якість є якість, Динамо пощастило з цим трансфером, нижче певного стабільно високого рівня Олександр вже не впаде, він з тих, хто може грати стоячи, як Ярмоленко

о, знову збудилися, і от знову гол, треба віагрою годувати перед матчем усіх; респект Волошину, з Попова пляшка (5:2)

несіть новий Партизан, бо цей зламався, навіщо взагалі такі команди до єврокубків допускати, Динамо починає грати дублем

розйоб, Піхальонок вже просто обісцяв побитого суперника, але, мабуть, не здивуюся, якщо ця команда згорить 0:2 в Києві Інгульцю Васі «Бісіклєти», бо вона занадто залежна від мотивації та бажання (6:2)