Український захисник-бомбардир забив у європейському чемпіонаті та став найкращим

Футбол України 27 Липня, 08:29
«Уніря Слобозія» розійшлась миром із «Германштадтом» у матчі 3-го туру румунської першості, а одним з головних героїв став українець Дмитро Поспєлов.

Чемпіонат Румунії 2024/25, 3-й тур

Германштадт – Уніря Слобозія – 1:1

Голи: Мурджия, 6 – Поспєлов, 40

В поєдинку 3-го туру чемпіонату Румунії Германштадт та Униря Слобозія розійшлись миром. Обидва голи були забиті ще в першому таймі. На 6-й хвилині Мурджія класним ударом у дев'ятку вивів Германштадт вперед.

Втім, перед перервою ситуацію врятував українець Дмитро Поспєлов. Центрбек замкнув класний навіс Шербеніке. Цікаво, що це вже 24-й гол для 32-річного Поспєлова в кар'єрі. Гра так і завершилась із рахунком 1:1.

Слід додати, що саме Дмитра визнав найкращим гравцем матчу статистичний портал SofaScore, оцінивши у 8,1 бала. До гола Поспєлов додав аж 6 виносів м'яча, 1 заблокований удар та 1 перехоплення, 2 відбирання, 3 з 3 виграних повітряних дуелі. Трохи гірше ситуація і з боротьбою на газоні – виграних лише 2 з 5 протистояння.