«Український футбол» звернувся за коментарем до президента Української Прем’єр-Ліги — Євгена Дикого.
— Пане Євгене, як ви можете прокоментувати якість поля у Полтаві і чи вплинуло це на привабливість телевізійної картинки?
— На жаль, газон був, м’яко кажучи, неналежної якості. Футболістам обох команд було важко демонструвати свої здібності, підвищився ризик травмування. Це було відзначено і делегатом матчу. В цілому ігри на таких полях не йдуть на користь популяризації УПЛ — це правда. Сподіваємося, всі зроблять з цієї ситуації правильні висновки. Адже клуби УПЛ насправді прикладають багато зусиль для покращення нашого спільного продукту, а такі епізоди псують загальний фон телевізійної картинки.
— Як УПЛ може вплинути на газони, до яких є нарікання? Яке рішення буде прийнято стосовно стадіону в Полтаві?
— Готовність стадіону, який допущений для проведення матчів клубів УПЛ відповідним Комітетом УАФ, безпосередньо перед грою визначається делегатом та арбітром матчу. При цьому всі ми розуміємо, що якість газону — це величина нестабільна, вона від моменту атестації стадіону може змінитися як в кращий бік, так і, на жаль, в гірший.
Разом з Комітетом з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ми створили спеціальну комісію, яка вже завтра вирушає у Полтаву. За результатами роботи цієї комісії будуть прийняті відповідні рішення. Оскільки ситуація потребує оперативного вирішення.
— Як УПЛ взагалі оцінює стан газонів у матчах УПЛ?
— На більшості стадіонів газони або якісні, або просто хороші. І матчі на таких полях допомагають створювати більш привабливу картину як для глядачів на трибунах, так і для телевізійного перегляду. Ми всі разом розвиваємо спільний проєкт усіх клубів — УПЛ ТБ. І в наших спільних інтересах — створювати максимальні умови для якісної картинки.
Павло Клименко