Перша ліга: ЮКСА знищив «Діназ» і закріпився на 2 місці, «Металіст 1925» переміг вдруге поспіль після приходу ван Леувена

Футбол України 16 Вересня, 21:00
Відбулись чергові поєдинки 7-го туру Першої ліги.

Перша ліга 2024/25, 7-й тур

Група А

Епіцентр – Прикарпаття – 3:0

Голи: Кравчук, 11, 28, Проців, 62

Нереалізований пенальті: Цюцюра, 64 (Прикарпаття)

Голи: Юрченко, 16, Чурко, 75

У групі А відбувся лише один поєдинок – Епіцентр розгромив Прикарпаття. Рахунок у зустрічі відкрив Данило Кравчук, який ще до перерви оформив дубль. Проців у другій половині зробив перевагу Епіцентра розгромною, а Прикарпаття втратило шанс забити гол престижу – Проців не реалізував пенальті.

Решта поєдинків відбулись за участі представників групи Б. ЮКСА без проблем розтрощила Діназ. Ще в першому таймі господарі забили чотири – дубль в активі Казакова, ще по голу забили Кастро та Гехейру. А під завісу зустрічі Мишенко встановив остаточний рахунок у зустрічі – 5:0.

ФСК Маріуполь та Кудрівка розійшлись безгольовою нічиєю, а Полтава та Кремінь влаштували справжню перестрілку, з якої переможцями вийшли полтавці. Так, Місюра дублем у першому таймі встановив комфортну перевагу для Полтави, однак Молько після перерви скоротив відставання. Команди обмінялись голами Галенкова та Діхтярука – рахунок став 3:2. А на 83-й хвилині Марусич поставив крапку в зустрічі.

А Металіст 1925 продовжив переможну ходу після призначення Патріка ван Леувена, обігравши Вікторію. Вже на 16-й хвилині Юрченко замкнув навіс Стеня головою – 1:0. А в середині другого тайму Чурко забив другий м'яч, встановивши остаточний рахунок у грі – 2:0!

Таким чином, у групі А Агробізнес залишився безальтернативним лідером з 18 очками після 6 турів, а Епіцентр випередив Буковину, піднявшись на 2 місце. У групі Б лідером є Полтава з 14 пунктами, а ЮКСА другий з 13 балами. Трійку лідерів замикає Металіст 1925 з 9 очками. Досі без перемог Діназ та Кремінь – 2 та 1 пункт відповідно.