Два стандарти, три очки. «Олександрія» впевнено розібралася з «Лівим Берегом»

Футбол України 2 години тому
Олександрія в попередньому турі зіграла в Києві внічию 0:0 з «Оболонню» і перервала свою переможну серію зі старту сезону.

Тож, не було нічого дивного в тому, що господарі розпочали матч із «Лівим Берегом» активно і з позиції сили. Було зрозуміло, що підопічні Руслана Ротаня сповнені рішучості повернутися на переможний хід, а отже, робитимуть усе можливе для того, щоб узяти в поєдинку три очки.

Кияни зосередилися на обороні і, в принципі, змогли нейтралізувати майже всі козирі господарів. Багато простору вони у своїй обороні не залишали, що не дозволяло олександрійцям проводити стрімкі атаки. Вони спалахували лише епізодами. Так було, приміром, на 20-й хвилині, коли включився Безерра, але Механів зіграв надійно. Врятував голкіпер Лівого Берега свою команду і на 29-й хвилині, коли здалеку пробивав Джевані. А на 43-й хвилині практично повторилася ситуація з дуеллю Безерра – Механів, і знову голкіпер виявився переможцем.

Зустріч, у принципі, котилася до «сухої» нічийної перерви, але під завісу першого тайму зірвався нападник Сухоручко. За дві хвилини він отримав два поспіль попередження в центрі поля і достроково вирушив відпочивати, залишивши гостей удесятьох.

Після відпочинку і з чисельною перевагою гравці «Олександрії» продовжили йти вперед великими силами і з хорошим азартом. Благо, ззаду, тобто – в обороні, у них стало менше тригерів, тому з'явилося більше можливостей для творення. І господарі поля чудово досягли успіху в атаці. Єдине: їм не вдалося вразити ворота «Лівого Берега» з гри, голи вони забили після стандартів, а саме – кутових.

На 53-й хвилині олександрійців уперед вивів Кампос, якому асистував Кравченко. При цьому гольовому пасу передував відмінний сольний прохід гравця господарів. Перевагу підопічні Ротаня розвинули на 67-й хвилині, коли Шабанов під час кутового зіграв як форвард, виграв позицію в Семенова і проштовхнув м'яч у ціль.

2:0 – за чисельної переваги вже ніщо не могло вплинути на позитивний для господарів фінал поєдинку. І ніщо не вплинуло. Олександрія здобула п'яту перемогу в чемпіонаті, набрала 16 очок і піднялася на проміжне перше місце. У «Лівого Берега» 6 пунктів і 11-та позиція в таблиці УПЛ.