Одразу два відомих українця забили у матчі чемпіонату Польщі: гра завершилася феєричною перестрілкою

Футбол України 1 годину тому
У черговому турі чемпіонату Польщі свій матч провели «Ягеллонія» і «Лехія», у складі гданського клубу виступає відразу шість українців, у матчі взяли участь п'ятеро з них. «Ягеллонія» взяла гору з рахунком 3:2.

Чемпіонат Польщі, дев'ятий тур

Ягеллонія - Лехія - 3:2

Голи: Сілва, 13, Імас, 72, Скрипчак, 76 (пен.) - В'юнник, 16, Хлань, 59

Лехія з чотирма українцями в стартовому складі поступилася Ягеллонії в черговому матчі польського чемпіонату.

Гравець господарів Томаш Сілва відкрив рахунок на 13-й хвилині, але три хвилини потому йому відповів Богдан В'юннік. Він завершив комбінацію, в якій взяли участь Максим Царенко і Максим Хлань, з передачі якого Богдан і забив перший гол Лехії в матчі.

На 59-й хвилині сам Хлань забив другий гол гданського клубу, в атаці після розіграшу кутового також взяв участь Царенко. Лехії не вдалося втримати перевагу, на 72-й хвилині Хесус Імас зрівняв рахунок, а на 76-й пенальті реалізував Матеуш Скрипчак.