«Колос» здобув прем'єрну перемогу в сезоні, обігравши «Зорю» – кінець жахливої серії ковалівців, сумний дебют Супряги

Футбол України 2 години тому
«Колос» мінімально обіграв вдома «Зорю» у 7-му турі УПЛ (1:0).

УПЛ, 7-й тур

Колос – Зоря – 1:0

Гол: Третьяков, 62

Колос жахливо розпочав сезон, не здобувши жодної перемоги у шести стартових турах (3 поразки, 3 нічиї). Безвиграшна домашня серія ковалівців перед матчем з Зорею налічувала 10 ігор. У луганців ситуація була набагато кращою. Попри поразку від Динамо, вони розташувались у верхній частині турнірної таблиці. Заміна Коваля на Бартуловіча загалом позитивно вплинула на команду.

Перший небезпечний момент організували господарі. Третьяков якісно приклався з дистанції, але не влучив у дальній. Зоря відповіла ударом Вантуха, на який зреагував кіпер. Дришлюк і Мічин «сіли» на жовті з інтервалом у три хвилини. Ковалівці поступово вирівняли володіння м'ячем і навіть частіше пробивали по воротах. Після деякого затишшя Циріков прорвався до штрафного, але не зумів переграти Турбаєвського.

Фінальні хвилини першого тайму запам'ятались спірним епізодом біля воріт Зорі. Поправка ризиковано грав з Вантухом, той повалився на газон, а Софія Причина не наважилась призначити одинадцятиметровий. Заради справедливості зазначимо, що форвард Зорі домальовував. Вже перед перервою міг забивати Яцик – м'яч після рикошету просвистів над поперечкою.

Друга половина розпочалася з дальнього пострілу Третьякова прямісінько у руки кіперу. Максим невдовзі все ж відправив м'яч у сітку, та автор асиста Болівар трохи заліз у офсайд. Вже за кілька хвилин екс-лідер Олександрії заслужено вивів господарів вперед, ефектно замкнувши головою подачу Алефіренка – 1:0. Він залишався найгострішим гравцем у складі Колоса, ледь не оформивши дубль – Турбаєвський зреагував на удар у ближній.

Алефіренко, який у минулому сезоні виступав за Зорю, міг подвоїти перевагу ковалівців, проте дивом не влучив у рамку після помилки Турбаєвського на виході. Колос більш-менш спокійно довів справу до перемоги, яка стала першою у рідних стінах при Олександру Поздєєву. Ковалівці набрали 6 очок, наздогнавши Чорноморець і Лівий Берег. Зоря залишилась восьмою (9 балів). До слова, Супряга, який дебютував за луганців, провів на полі 60 хвилин і нічим особливим не запам'ятався.