«Шахтар» розгромив «Оболонь»

Футбол України 3 години тому
Донецький Шахтар розтрощив київську Оболонь (4:0) в кінцевому матчі сьомого туру УПЛ.

Перший гол забив Артем Бондаренко на 17-й хвилині. Після розіграшу кутового «гірники» переправили м’яч на протилежний фланг, звідки його ударом у падінні через себе (!) до штрафного майданчика доставив Вінісіус Тобіас – Бондаренко ударом злету вразив ворота.

На 67-й хвилині подвоїв перевагу господарів Лассіна Траоре, який вдало зіграв на добиванні і забив перший м'яч в сезоні. На 79-й хвилині Оболонь отримала гол ще й від Георгія Судакова, який, отримавши пас від Траоре, сам прорвався до воріт суперника й розстріляв ціль.

Остаточну крапку в матчі власним голом на 90-й хвилині поставив Невертон.