«Вільяреал» переміг «Еспаньйол», Баена випередив Де Брюйне та партнера Мудрика, «Бетіс» не зміг переграти «Лас-Пальмас»

У рамках 7-го туру Ла Ліги 2024/25 було проведено кілька матчів.

Еспаньйол – Вільяреал – 1:2

Голи: Хофре, 42 – А. Перес, 45+1, 63

Лас-Пальмас – Бетіс – 1:1

Голи: Молейро, 9 – Ло Чельсо, 45+3

Лас-Пальмас досі залишається без перемог у Ла Лізі. Цього разу канарці не змогли переграти Бетіс, який приїхав у гості й пропустив вже на 8-й хвилині. Андалусійці відігрались прямо перед перервою завдяки голу Ло Чельсо – таким чином, Джованні відзначився 4-м голом у чотирьох матчах після повернення до «вердібланкос».

Нових голів уболівальники не побачили. Бетісу трішки не пощастило дотиснути Лас-Пальмас – вони б перемогли, якби після удару Бакамбу на 82-й хвилині не влучив у стійку. Фінальний свисток зафіксував нічию, внаслідок якої канарці залишились на останній позиції в турнірній таблиці. Андалусійці тримаються на одинадцятій.

Вільяреал же піднявся у топ-3 – принаймні на декілька годин. Це стало можливим завдяки виїзній перемозі над Еспаньйолом (2:1). Героями зустрічі стали Айозе Перес та Алекс Баена. Перший оформив дубль з передач другого.

Таким чином, Алекс вирвався у лідери серед асистентів у топ-5 лігах Європи в 2024 році. На рахунку Баени вже 12 гольових пасів – більше, ніж у Де Брюйне й Палмера.