Мессі голом врятував «Інтер Маямі» від поразки, Сваток і Ко оформили феєричний камбек, дуель гравців «Шахтаря»

Світовий футбол 3 години тому
У 31-му турі МЛС відбулось декілька поєдинків.

У ніч на 29 вересня відбулися матчі чергового туру МЛС. В одному з них Інтер Маямі розійшовся миром з Шарлотт Індепенденс. На початку другого тайму польський легіонер Кароль Свідерскі вивів представників Північної Кароліни вперед, однак за трохи Мессі врятував для своєї команди нічию. Аргентинець смачно приклався до м'яча і з-за меж штрафного поцілив під ліву стійку.

Український захисник Сергій Кривцов потрапив у заявку, але на поле так і не вийшов. Ще троє топ-легіонерів – Луїс Суарес, Жорді Альба та Серхіо Бускетс – відіграли увесь матч. Цікаво, що для Інтера це вже третя нічия в останніх трьох матчах МЛС. Попри це, команда у турнірній таблиці Східної конференції впевнено лідирує і вже гарантувала собі участь у плей-офф.

Як і Цинциннаті, який на своєму полі поступився Лос-Анджелесу. Після гола у першому тайму господарі зуміли відновити статус-кво, але на екваторі другої сорокап'ятихвилинки не змогли зупинити суперника. На останні 20 хвилин у складі обох команд вийшли представники Шахтаря: у господарів чинний форвард Кевін Келсі, а у складі гостей вже колишній захисник Марлон (у другому матчі поспіль). Останній записав до свого пасиву жовту картку.

Коламбус Крю на виїзді втратив перемогу над ДС Юнайтед. Господарі вийшли вперед в середині першого тайму, однак по перерві огайці протягом трьох хвилин перевернули гру. Наприкінці матчу Бентеке оформив дубль і врятував ДС Юнайтед від поразки.

Український оборонець Євген Чеберко вийшов на другий тайм і одразу ж заробив «гірчичник». До слова, Коламбус Крю раніше теж гарантував собі вихід у плей-офф змагань.

У ще одному матчі Остін вдома оформив феєричний камбек з Реал Солт-Лейк. Техасці до 81-ї хвилини «горіли» 0:2, однак змогли відквитати два голи й заробити таке необхідне очко. Попри це, від зони плей-офф у Західній конференції команду наразі відділяє 9 пунктів.

Український захисник Олександр Сваток вже у третьому матчі поспіль отримав ігровий час, цього разу, однак, провівши на полі лише декілька хвилин (вийшов на заміну на 88-й хвилині).

Інтер Маямі – Шарлотт Індепенденс – 1:1

Голи: Мессі, 68 – Свідерскі, 57

ДС Юнайтед – Коламбус Крю – 2:2

Голи: Бентеке, 30, 81 – Кучо, 54, Расселл-Роу, 57

Цинциннаті – Лос-Анджелес – 1:2

Голи: Орельяно, 61 – Мартінес Моралес, 34, Буанга, 73

Остін – Реал Солт-Лейк – 2:2

Голи: Обріан, 82, Біро, 89 – Крукс, 48, Гонсалвеш, 65