«Жирона» втратила перемогу над «Сельтою» у Ла Лізі: Циганков став одним з найгірших гравців матчу

Світовий футбол 2 години тому
​У першому недільному поєдинку восьмого туру іспанської Ла Ліги Жирона на виїзді не зуміла переграти Сельту та перервати свою гнітючу серію без перемог.

Іспанія. Ла Ліга. Восьмий тур

Сельта – Жирона 1:1 (0:1)

Голи: Аспас, 81 – Еррера, 38.

Чорну смугу не подолано. Жирона, яка востаннє тішила своїх фанів перемогою аж 1 вересня (2:0 у матчі з Севільєю) знову не святкувала вікторію. Сьогодні команда Мічела Санчеса не зуміла втримати перевагу та задовольнилася лише нічиєю проти Сельти.

У першому таймі класний гол до свого активу записав Янгель Еррера, який замкнув навіс від Дейлі Блінда у високому стрибку.

Однак по перерві господарі поля знайшли у собі сили закамбечити. Нічию для Сельти вирвав своїм точним та результативним ударом Яго Аспас.

Щодо Віктора Циганкова, то наш співвітчизник вийшов зі стартових хвилин і провів на полі повний матч, але результативними діями відзначитися не зумів та дістав від аналітиків Flashscore оцінку у 7.2 бала (середня оцінка у Жирони 7.1).