«Полісся» з диво-голом Смолякова здолало «Ворсклу» й очолило УПЛ – безвиграшна серія Долганського і Ко сягнула 6 матчів

Футбол України 2 години тому
У поєдинку 9-го туру чемпіонату України Ворскла на виїзді поступилась Поліссю (1:2).

УПЛ. Дев'ятий тур

Полісся – Ворскла – 2:1

Голи: Луїфер, 32, Смоляков, 71 – Кане, 40

Полісся у поточному сезоні ще не програвало і підійшло до протистояння з Ворсклою у статусі фаворита і третьої сили в українському футболі. Натомість полтавці не знали смаку перемог вже у п'яти матчах поспіль і кожен наступний поєдинок розглядали як шанс перервати невтішну статистику.

Перший небезпечний момент у матчі створили гості: Ієде хитнув фінтом Віалле на лівому фланзі, увірвався у штрафний і цілив у дальній кут – Смоляков п'ятою на самісінькій лінії зупинив м'яч. Згодом Мельниченко стріляв метрів з 20-ти – над воротами Ворскли.

В середині тайму Ієде прострілював з правого флангу – Волинець у підкаті встиг вибити м'яч, який вже готовий був відправити у ворота Кане. На 30-й хвилині Полісся дивом не забило: Крушинський віддав п'ятою на Луїфера, той примудрився розвернутись і пробити вже у порожні ворота, але Чорноморець головою вибив з лінії.

На 40-й хвилині Ворскла зрівняла: Пердута отримав передачу від Бацули праворуч, протягнув м'яч по флангу повз двох захисників і прострілив у штрафний – Кане в дотик переправив у сітку. Таллес міг забивати у роздягальню стріляючи здалеку з правого флангу по центру воріт, однак Ісенко не без проблем перевів на кутовий.

Одразу по перерві Ворскла мала шанс вийти вперед: Кане з лівого флангу вирізав діагональ на Крупського і той у дотик пробивав повз Волинця – Смоляков у підкаті дотягнувся. У відповідь Луїфер, перебуваючи спиною до воріт, красиво п'ятою замикав навіс від Назаренка – м'яч летів під поперечину, але кіпер у стрибку врятував.

На 71-й хвилині Полісся втілило кількість у якість і Смоляков нарешті пробив оборону суперника, добивши сферу після відскоку з кутового з-за меж штрафного в дев'ятку без шансів для Ісенка. Долганський відреагував миттєвими замінами, які, однак, не принесли результату.

Перемога дозволила Полісся набрати 20 очок і очолити турнірну таблицю УПЛ. Ворскла з 9-ма пунктами дванадцята.