Збірна України здобула історичну бронзу на ЧС з футзалу, знищивши Францію

Збірна України 2 години тому
​Україна в боротьбі за бронзу чемпіонату світу-2024 з футзалу зіграла проти Франції.

Чемпіонат світу-2024, матч за бронзу

Україна – Франція – 7:1

Голи: Чернявський, 11, Зварич, 22, Жук, 27, 28, Абакшин, 30, 30, 33 – Саадауї, 23

Збірна України на цьогорічному мундіалі вийшла зі своєї групи другою. У плей-офф «синьо-жовтим» вдалося здолати Нідерланди (3:1) та Венесуелу (9:4). У півфінальному поєдинку наша збірна потішила вболівальників грою, але все ж зазнала мінімальної поразки від найтитулованішої збірної світу, Бразилії, з рахунком 2:3. Франція ж у 1/2 фіналу не змогла впоратися з командою Аргентини (2:3).

Стартову п'ятірку на матч за бронзу ЧС склали Сухов, Абакшин, Зварич, Корсун і Семенченко. Вже на 4-й хвилині трапилася неприємність: Микитюк зазнав травми і зумів покинути поле тільки з допомогою лікарів.

До екватора першого тайму французи встигли заробити аж 3 фоли – підопічні ж Косенка діяли обережно. Збірна Франції намагалася диктувати свої умови гри, але останні миті дебютної 20-хвилинки пройшли за домінування України. На 11-й хвилині зустрічі Чернявський вивів «синьо-жовтих» вперед: українці розіграли атаку у трьох, а Ігор довершив.

На 14-й хвилині підопічні Косенка записали у свій пасив перший фол. Згодом перед воротами України на майданчик впав хтось з гравців Франції, але рефері після перегляду VAR не призначив пенальті.

Одразу ж по перерві Зварич забивав головою з передачі Семенченка, подвоївши перевагу України. Та вже за декілька миттєвостей французи відквитали один м'яч, розігравши контратаку. На 23-й хвилині наші земляки були вже з трьома фолами.

У другому таймі Україна вирішила просто знищити суперників, оформивши протягом 3-х хвилин аж 4 голи. По дублю забили Жук та Абакшин. На 33-й Абакшин відзначився вже хет-триком. Варто відзначити і гру Сухова – кіпер неодноразово рятував свою команду протягом поєдинку.

Україні вдалося втримати рахунок і перемогти Францію з рахунком 7:1. Здолавши Францію, «синьо-жовті» з футзалу перевершила саму себе – попереднім найвищим досягненням «синьо-жовтих» є четверте місце на чемпіонаті світу з футзалу.