Бразилія переграла Аргентину в фіналі ЧС-2024 з футзалу та здобула шосте «золото» Мундіалю

Український спорт 2 години тому
Зібрні Бразилії та Аргентини з футзалу 6 жовтня зіграли матч за «золото» ЧС-2024.

ЧС-2024 з футзалу, фінал

Бразилія – Аргентина – 2:1

Голи: Феррао, 6, Сантос, 13 – Роса, 39

У неділю, 6 жовтня, у Ташкенті (Узбекистан) відбувся фінальний матч чемпіонату світу 2024 з футзалу, в якому зустрілися національні збірні Бразилії та Аргентини. У півфіналах бразильці в напруженій боротьбі здолали Україну (3:2), тоді як аргентинці також здобули перемогу над Францією з таким же рахунком.

Перший тайм фіналу розпочався вражаюче для Бразилії: вже на 6-й хвилині було забито перший гол. На 13-й хвилині бразильці подвоїли свою перевагу. Аргентинці до кінця першої половини зустрічі так і не змогли відповісти.

Майже весь другий тайм пройшов без забитих голів і запам’ятався лише жовтими картками. Проте за хвилину до закінчення Аргентина скоротила відставання до 2:1. Цього було недостатньо, щоб переграти Бразилію, яка вперше за 12 років виборола «золото» Мундіалю.

Зазначимо, що у паралельному матчі за третє місце Україна переграла Францію, розгромивши її з рахунком 7:1. Ця перемога стала знаковою для українців, які вперше в історії здобули медалі чемпіонату світу з футзалу.