Україна обіграла Грузію завдяки шедевру Мудрика, здобувши першу перемогу в Лізі націй

Збірна України 2 години тому
Збірна України зіграла з Грузією в рамках 3-го туру Ліги націй.

Ліга націй. Група В1

Україна – Грузія – 1:0

Голи: Мудрик, 35

Гравці збірної України отримали гору хейту після провального старту в Лізі націй – матч проти грузинів був чудовою можливістю виправити ситуацію. Сергій Ребров вирішив ризикнути та неабияк здивував із вибором стартового складу – з перших хвилин отримав шанс зіграти дебютант Іван Калюжний, а також Максим Таловєров з Олексієм Гуцуляком, які поки не можуть похизуватися значним досвідом виступів у футболці національної збірної.

Перший небезпечний момент був за українцями. Гуцуляк відпасував на Судакова, який цілив у дальній кут, але не влучив. Згодом відключення світла наздогнали українців навіть в Польщі – частина ліхтарів на арені в Польщі перестала працювати, через що матч довелось перервати.

Збірна України під керівництвом Реброва зазвичай жахливо проводить перші тайми. Михайло Мудрик, який позичив сьомий номер Ярмоленка, вирішив зупинити цю традицію – вінгер Челсі взяв гру на себе, змістився в центр і майстерним ударом розстріляв лівий кут воріт Мамардашвілі.

По перерві Мудрик мав забивати вдруге. Українець прорвався на ударну позицію і з усієї сили направив м'яч у дев'ятку – врятувала неймовірна реакція голкіпера.

Загалом у другій половині «синьо-жовті» не вражали в атаці, але й не давали щось створити супернику. Чудове враження склав дебютант Калюжний – працьовито відбирав м'ячі й переривав наступальні дії гравців Сакартвело.

Наприкінці Грузія відправила м'яч у сітку воріт Трубіна, але лайнсмен зафіксував офсайд. Відбувся ще один дебют – вінгер Полісся Олександр Назаренко замінив героя матчу Михайла Мудрика.

У підсумку збірна України здобула першу перемогу в Лізі націй 2024/25, але продовжує посідати останню сходинку турнірної таблиці, адже Чехія у паралельному матчі обіграла Албанію (1:0).