Україна U-17 розгромила однолітків із Казахстану та виконала завдання

Збірна України 2 години тому
Юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2008 р.н) в другому поєдинку першого кваліфікаційного раунду Євро-2025 U-17 зустрілася з Казахстаном.

У першому матчі відбіркового міні-турніру в Бельгії підопічні Юрія Мороза здобули вольову перемогу над Косовом (4:2). Цього разу ж в Ейпені їм протистояв Казахстан.

У першому таймі синьо-жовті володіли ігровою і територіальною перевагою, створили багато моментів, однак м'яч вперто не йшов у ворота суперника. Удари Залипки, Мельника, Зудіна та Люсіна або йшли у порожнечу, або чудово грав голкіпер казахстанців.

У другому таймі довгий час ситуація була дзеркальною, але тільки до 69-ї хвилини. Після неї збірна України продемонструвала ударні 4 хвилини. Спочатку Іван Андрейко відкрив рахунок у зустрічі. Ще через 3 хвилини Арсен Залипка подвоїв перевагу українців, а ще через хвилину Мухаммад Джурабаєв втретє розписався у воротах Алдашева.

Після цього українська команда заспокоїлася, спокійно довела поєдинок до перемоги (3:0) та з великою ймовірністю потрапить до топ-2 групи.

Якщо ввечері Бельгія не програє Косову, синьо-жовті з 6 очками достроково вийдуть до другого раунду.

Заключний матч у 1-му раунді кваліфікації Євро-2025 U-17 збірна України U-17 проведе 15 жовтня проти команди Бельгії.