Україна не змогла переграти Чехію - нічия у «домашньому» матчі

Ліга націй. Четвертий тур

Ліга B

Україна – Чехія – 1:1

Голи: Довбик, 53 – Черв, 18

У попередньому турі Україна здобула перемогу над Грузією, а Чехія впевнено обіграла Албанію (2:0).

Перший небезпечний епізод у зустрічі створили «синьо-жовті». Судаков знайшов Мудрика, той легко розібрався з Цоуфалом і покотив на Шапаренка, але Микола з убивчої позиції запустив м'яч над воротами. Чехи відповіли ударом форварда Шульца, який з близької відстані поцілив у руки Трубіну.

На 18-й хвилині підопічні Сергія Реброва пропустили. Після подачі з кутового українці винесли м'яч зі штрафного, але першим на підбиранні був Черв, який відкрив рахунок. Дебютний гол чеського півзахисника за збірну.

Водночас Україну спіткала ще одна прикрість: Гуцуляк зіткнувся головою зі суперником і моторошно повалився на газон. Здалося, кілька секунд Олексій був без свідомості, але медики швидко привели його до тями. Втім, продовжувати поєдинок наш півзахисник був не в змозі та покинув поле на ношах.

Наприкінці тайму Черв знову стріляв здалеку, але, на щастя, цього разу невлучно. Згодом Матвієнко пробив трохи вище воріт. Невдовзі підопічні Сергія Реброва мали ще один шанс відновити паритет. Знову зіграла зв'язка Судаков – Мудрик. Георгій тонко знайшов пасом Михайла, той спиною легко відтіснив потужного Соучека і несильно пробив з близької відстані – голкіпер був на місці.

У компенсований до першого тайму час Україна ледь не пропустила вдруге, але лайнсменка зафіксувала офсайд у Вітіка. На перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей.

На початку другого тайму Крейчі зіграв рукою в карній зоні – арбітр Куадра вказав на 11-метрову позначку. До точки підійшов Артем Довбик, чітко виконав вирок судді та відновив паритет – 1:1.

На екваторі тайму Клімент небезпечно замикав простріл, але Трубін ефектно врятував. На останніх хвилинах до м'яча з меж штрафного потужно приклався Матвієнко, але снаряд влучив із зовнішньої сторони сітки.

У підсумку 1:1 – після цієї нічиє збірна України має в активі лише 4 очки та залишається на самому дні турнірної таблиці. Натомість Чехія володіє 7 заліковими балами і здобуває статус лідера. Другими йдуть грузини (6 пунктів), а третіми – албанці (6 очок).