Україна – Чехія – 1:1 – відеоогляд матчу Ліги націй

Збірна України 2 години тому
Україна розписала нічию з Чехією (1:1) в 4-му турі Ліги націй. Вашій увазі відеоогляд матчу.

Чехи вийшли вперед на 19-й хвилині. Черв ідеально вистрелив з-за меж штрафного після кутового, який завершився виносом Коноплі на ногу супернику.

На стандарті гостей, який завершився взяттям воріт Трубіна, постраждав Олексій Гуцуляк. Вінгер збірної України покинув поле на ношах, зіткнувшись головами з Соучеком.

Перед свистком на перерву «синьо-жовті» пропустили вдруге, проте гол Вітіка справедливо скасували через офсайд.

Україна отримала несподіваний шанс зрівняти рахунок на старті другого тайму. Одноклубник Циганкова – Ладіслав Крейчі – підіграв собі рукою у боротьбі з Коноплею, а Довбик впевнено реалізував пенальті. Зрештою, попри старання нашої збірної, матч завершився результативною нічиєю 1:1.