Експрес-аналіз матчу Україна - Чехія

Збірна України 2 години тому
Гол Довбика з пенальті приніс «синьо-жовтим» нічию у четвертому турі Ліги націй.

Збірна України у польському Вроцлаві зіграла із Чехією у четвертому турі дивізіону B Ліги націй. Поєдинок завершився внічию – 1:1.

Чеська команда повела в рахунку в середині першого тайму завдяки влучному удару Лукаша Черва. Зазначимо, у моменті з голом травму отримав Олексій Гуцуляк – вінгер зіткнувся з капітаном Чехії Томашем Соучеком та залишив поле лише на ношах.

На початку другої половини зустрічі команда Сергія Реброва відігралася – Артем Довбик реалізував пенальті. Більше команди голів не забивали.

Відомий журналіст та блогер Михайло Смоловий поділився своїми думками про цей поєдинок:

Стисло після першого тайму (0:1):

⁃ дивно, 30 секунда і Матвієнко у складній ситуації забирає під себе і пасує кіперу, а не херачить кудись вперед, невже тікі-така повертається?! бльо, на 2 хвилині історія продовжується, тікі-така is back на старті замість бий-біжи

⁃ в пресинг ми на початку не прагнемо, і добре, бо не вміємо все одно

⁃ ну, вже до 5 хвилини очевидно, будемо як можемо грати тіки-таку, а не рандомно гатити вперед; тим часом Шапа ледь не забиває, такого з грузинами було мало

⁃ в Коноплі поки погано з кольорами, декілька передач поспіль віддає в ноги суперникам

⁃ тікі-така поки ху*овастенька, типу є намір витягнути в пресинг суперника, але гри в глибину поки немає зовсім; коли лонгболи якісь все ж випускають, то Довбик не успішніший за попередній матч в боротьбі за мʼяч; хоча навіть у разі виграшу мʼяча віддати й нікому

⁃ станом на 16 хвилину Конопля досі не розрізняє червоний та жовтий кольори

⁃ гол, канєшна, шаровий, але підбирати мʼячі на стандартах бажано, бо тіп в дотик з 25 метрів кладе у кут, хоча, якщо навіть Трубін не встиг переключитися з подачі на удар, то чого пхати решті?!

⁃ Гуцуляку здоровʼя, бо в NFL після таких струсів люди пропускають місяць щойнайменше, однак там це повʼязано не стільки з тим, що струси аж такі сильні, скільки із бажання профілактики ускладнень подальших; враховуючи, що це Україна, то не здивуюся його появі за Полісся вже в найближчому турі, якщо немає структурних пошкоджень кісток (кейс Себальйоса)

⁃ ну, в першій половині тайму граємо в ту саме хуїту, що й проти грузинів з молитвами на Мудрика; Міша вже створив момент Шапаренка, тому ставочка може зайти знову

⁃ Зубков виходить з лавки і одразу подає кутовий, потім ще; смішно, це гравці так «саморегулюються», бо справа мав подавати хтось інший (хто вийшов зі старту, і навряд це Гуцуляк), але маємо дві кондові подачі від нього…

⁃ після голу Чехія схоже починає грати по рахунку, зʼявляються виноси аби куди та низька посадка в захисті…

⁃ мдя, граючи так само, як проти грузинів, але без результату, із великою ймовірністю завтра зранку усі знову стануть в заголовках ЗМІ підарасами, як це було після вересневих матчів

Стисло після другого тайму (1:1):

⁃ Бог все ж нас любить, мабуть, Ребров ходить до церкви, бо раніше з пенальті на рівному місці нам так не щастило (1:1)

⁃ наші чимось зараз нагадують грузинів (не бородами), а чехи - нас самих зразка минулого матчу; Земля - кругла, недарма вислів існує

⁃ 61 хвилина, готуються знімати напівживого Степаненка, однак замість Шапи вийде Криськів, а не Буяльський, нахуя взагалі з Кабаєвим та Тимчиком зʼїздили, магнітики з Польщі вже в обох є, краще би тіпів з колгоспу, для яких це перший виїзд за три роки узяли; хоча з іншого боку гравці Динамо отримали вихідні, та відновилися до продовження сезону

⁃ десь від 60 хвилини збірна починає грати в проапргрейджену тікі-таку, Судаков сідає низько в звичній манері, зараз, мабуть, підуть моменти, це типу наш план Б, прибрати подалі від воріт Георгія

⁃ хз, поки враження, що краще би продовжували грати у бий-біжи, бо у футбол не стягуємо; чим сильніше ми намагаємося - тим вразливіші

⁃ а нє, Тима он трохи побігає, але все одно курортний виїзд для динамівців купити дружинам та тьолкам по 16-му Pro Max вийшов, щоб не брати у бариг тут з націнкою; так шо журналісти вам п*здять, що Динамо грає в найкращий футбол на початку сезону, п*здять, вони з таким найкращим футболом навіть в заявку на матчі не потрапляють

⁃ наприкінці вже чехи рятують очко та тягнуть, їх такий підсумок влаштовує, а нам потрібно вигравати два останні матчі, тоді точно не вилетимо поверхом нижче до бомжів (дивізіон С)

⁃ якщо вже Ребров і вирішив пустити все самопливом, то мав викликати і Бондаренка, бо без нього воно н*хуя в Судакова та Криськіва не робе, як із Артемом, Сікана би ще, і можна жити