«Я цього просто не розумію». Що говорили гравці Чехії після нічиї з Україною

Збірна України 4 години тому
Автор голу, капітан та півзахисник висловились щодо нічийного результату з Україною (1:1) у поєдинку 4-го туру Ліги націй.

Автор єдиного гола своєї національної команди Лукаш Черв:

«Святкування голу виникло нізвідки, я не знав, що робити. Це просто були емоції. Я взагалі не помітив, що епізод перевіряє ВАР, поки не обернувся і не запитав, що сталося. Лише тоді я зрозумів, що Соучек з кимось зіткнувся. Я просто намагався добре вдарити по м'ячу, і це вийшло.

Чим більше ми будемо грати разом, тим краще налагодимо взаємодію і краще доповнюватимемо один одного. Проти Албанії я грав нижче, цього разу Соучек діяв нижче, ми міняємося позиціями.

Звісно, це додаткова перевага, коли є клубні зв’язки. Наприклад, Шульц і Хорий – це ті футболісти, з якими я грав навесні в Пльзені, і це багато в чому нам допомагає», – цитує Черва

Федерація футболу Чехії.

Нагадаємо, що єдиний гол у складі Чехії забив Лукаш Черв на 18-й хвилині. За мить до цього Олексій Гуцуляк зазнав серйозної травми, проте Черв, попри інцидент, все одно радісно побіг святкувати взяття воріт.

Томаш Соучек:

«Мушу похвалити Черва, ми вже говорили про його святкування в роздягальні. Очевидно, що він і Шулц з «Вікторії» Плзень мають звʼязок між собою. Я повинен похвалити їх, в кожній з останніх трьох ігор у нас був добре організований півзахист.

Команда завжди повинна підсідати (у другому таймі). Я думаю, що кожен чех може пишатися нами зараз і з нетерпінням чекати матчі в листопаді. Ми перші, у нас чотири очки у жовтні, тож це чудовий результат. Ми зробимо все можливе, щоб піднятися у дивізіон А з першого місця», – цитує Соучека iDNES.cz.

Про момент з назначеним пенальті у ворота збірної Чехії висловився півзахисник Ладіслав Крейчі.

«Я був здивований. Здивований і зараз. Треба переглянути цей епізод під іншим ракурсом. Я боровся за м'яч, і я просто не розумію, як моя рука могла відірватися від тіла. Ми гарно зіграли два матчі, але набрали чотири очки, хоча могли і шість», – сказав Крейчі.

Україна – Чехія: екс-арбітр ФІФА виніс вердикт суперечливому пенальті, який допоміг «синьо-жовтим» зрівняти рахунок