Серби знову зганьбилися, «Шахтар» третій матч поспіль не може забити, «Реал» за півгодини перетворив 0:2 на розгром «Боруссії» - результати вівторка в ЛЧ

Світовий футбол 2 години тому
У вівторок, 22 жовтня, в основному етапі Ліги чемпіонів сезону-2024/25 відбулося дев'ять поєдинків.

Стартував ігровий день матчами Мілан – Брюгге та Монако – Црвена Звєзда. В обох випадках господарі здобули впевнені перемоги, а гравець «россонері» Крістіан Пулішич забив у ворота бельгійського клубу прямим ударом із кутового.

Найцікавіший поєдинок проходив у Мадриді, де Реал приймав дортмундську Боруссію. Ці команди минулого сезону грали у фіналі ЛЧ.

Німецький клуб виграв перший тайм із рахунком 2:0. «Бланкос» не збиралися здаватися і тисли. Гостей двічі рятувала поперечка, але у середині другого тайму колектив Анчелотті проявив характер і забив аж 5 голів у ворота Грегора Кобеля

За схожим сценарієм проходив матч у Парижі. ПСВ завдяки точному удару від Ноа Ланга виграв перший тайм, проте фаворит гри зміг швидко зрівняти рахунок, але перемогу французький гранд не зумів.

Ювентус вдома слабко зіграв проти Штутгарта. Команди розійшлися миром, хоча за статистикою клуб Бундесліги грав навіть краще – 0,98 проти 0,28 xG.

Астон Вілла та Жирона здобули комфортні домашні перемоги, а Спортинг на виїзді досить впевнено набрав три очки, обігравши австрійський Штурм.

Ліга чемпіонів – основний раунд

3 тур, 22 жовтня

Мілан – Брюгге 3:1

Голи: 1:0 – 34 Пулішич, 1:1 – 51 Саббе, 2:1 – 66 Рейндерс, 3:1 – 71 Рейндерс

Вилучення: 40 – Оньєдіка

Монако – Црвена Звєзда 5:1

Голі: 1:0 – 20 Мінаміно, 1:1 – 27 Ндіайє (пен), 2:1 – 45+4 Емболо, 3:1 – 54 Сінго, 4:1 – 70 Мінаміно, 5:1 – 90+6 Акліуш

Арсенал – Шахтар 1:0

Гол: 1:0 – Мартінеллі (29)

Реал – Боруссія Д 5:2

Голи: 0:1 – Мален (30), 0:2 – Гіттенс (34), 1:2 – Рюдігер (60), 2:2 – Вінісіус (62), 3:2 – Васкес (83), 4:2 – Вінісіус (86), 5:2 – Вінісіус (90+2).