«Динамо» дивом не здолало «Марибор» у матчі Юнацької ЛЧ – голкіпер суперника здійснив 9 сейвів, марнотратний легіонер

Динамо Київ 2 години тому
​Динамо і Марибор зіграли внічию (1:1) у першій грі другого раунду Шляху чемпіонів Юнацької ліги УЄФА 2024/25.

Юнацька Ліга УЄФА 2024/25, 2 раунд Шляху чемпіонів. Перший матч

Динамо U-19 – Марибор U-19 – 1:1

Голи: Пейкрішвілі, 67 – Подлеснік, 37

Після подвигів Шахтаря настав час Динамо, який примало свого суперника у польському місті Стальова Воля. Ураганний початок від команди Ігоря Костюка. Іщенко вже на 3 хвилині пристрілявся – блок. Далі почалося шоу Пейкрішвілі. Грузинський хавбек був усюди. Відкривався під розрізні передачі Осипенка та Кремчаніна, пробивав повз ціль і в голкіпера, а знайти свій гол так і не зумів. Пономаренко, який вже має за плечима досвід виступів на юнацькому Євро-2024 та головній команді Динамо, класно вигриз м'яч перед штрафним, просунувся углиб і пробив під поперечину. Третій сейв Антоніча.за 16 хвилин.

Згодом Кремчанін не влучив, а Пономаренко ще двічі перевірив реакцію голкіпера. Загалом страж воріт Марибора за перший тайм видав 7 сейвів, більшість з яких були після дуже небезпечних моментів. У футболі часом буває так, що андердог дивом не пропустить, але сам заб'є з першого ж напівмоменту. Так і сталося наприкінці зустрічі. Словенці підтиснули центральну зону перед штрафним киян, і перший удар у площину воріт став гольовим. В'ячеслав Суркіс дещо далеко вийшов з воріт, тож Нік Подлеснік перебив його.

Номінальні господарі дещо довго приходили до тями. Словенці організували ще кілька атак, але на 55 хвилині снаряд знову магічним чином не влетів у сітку. Редушко з партнером влітали у воротарський, заблокований удар намагався добити Осипенко – не влучив. Коробов, який у цьому матчі дуже непогано загострює через останній пас, тепер перевірив перевірити кіпера. Пономаренко (тричі!) та Дикий теж не знайшли шлях до воріт, але після заміни Редушка на Андрейка саме Іван подав штрафний ідеально на ногу Пейкрішвілі. Грузин моменти тринькав дуже щедро, але тут уже була вбивча позиція.

Далі команди взяли паузу, настав етап взаємних грубощів. Спершу словенці жорстко прийняли українців, а згодом Пономаренко влетів у суперника біля бокової лінії. Зачепив Матвій і м'яч, але все одно зробив це надто брутально – жовта. Схоже, Костюк на весь стадіон дає вказівки підопічним, які почали дещо втрачати концентрацію: «Не дивимось футбол, контролюємо». Осипенко зовсім сам на заході у штрафний майданчик, після перерви ще й з прицілом щось трапилося. Крутив ніби й розумно у праву дев'ятку, але дав вище.

Люсін, який вийшов на заміну пробив здалеку на 90+3. М'яч спокійно і дуже повільно докотився в руки голкіперу. Матч-відповідь відбудеться 6 листопада на полі Марибора. Початок вирішальної зустрічі за право вийти в наступний етап о 18:00.