Ліга чемпіонів: сенсаційний суперник «Шахтаря» зупинив «Байєр», «Аталанта» не змогла пробити «діряву» оборону «Селтіка»

Світовий футбол 2 години тому
Відбулися чергові два матчі 3-го туру Ліги чемпіонів 2024/25.

Ліга чемпіонів 2024/25, 3-й тур основного раунду

Аталанта – Селтік – 0:0

Брест – Байєр – 1:1

Голи: Ле-Мелу, 39 – Вірц, 24

Аталанта у минулому турі розбила Шахтар (3:0), а Селтік зазнав приниження від Борусії Д (1:7). Втім, сьогодні у Бергамо жодного натяку на результативний фубол не було. Підопічні Гасперіні весь матч провисіли на воротах Шмейхеля, набили понад 2 xG, проте на табло залишилися нулі. Аталанта могла навіть програти поєдинок, якби Фурухасі на 77-й хвилині з вигідної позиції не запустив м'яч на верхній ярус трибун.

Якщо бергамаски це вже минуле Шахтаря, то з Брестом «гірникам» ще доведеться зустрітися 22 січня в рамках 7-го туру ЛЧ. Більш нагальним завданням французьких «піратів» було стримування Байєра. Хабі Алонсо вирішив допомогти супернику у цій справі, випустивши кількох резервістів. Півтайму минуло взагалі без воріт, а потім Байєр забив у першій путній атаці. Вірц вриванням спровокував хаос в обороні Бреста і сам завершив момент з передачі Хофманна.

Перлина Байєра міг відразу робити дубль. Вірц у геніальному слаломі фінтами прибрав 4 опонентів, але надто слабко пробив у руки Бізоту. Брест підняв голову лише під завісу тайму. Партнерів повів за собою П'єр Ле-Мелу. 31-річний хавбек заробив небезпечний штрафний для Дель Кастільйо – неточно.

Коли ж сам Ле-Мелу на лінії карного майданчика ідеально піймав м'яч у повітрі, то не залишив шансів Коваржу – 1:1.

Ні розмова з Алонсо, ні потрійна заміна не повернули Байєр до тями. «Фармацевти» мляво провели другий тайм і явно не заслужили забрати додому 3 очки. Обидві команди тепер мають по 7 пунктів, що для Бреста абсолютно захмарний результат.