«Барселона» знищила «Баварію», голкіпер збірної України пропустив між ніг, «Зальцбург» знову програв - результати середи в ЛЧ

Світовий футбол 2 години тому
Сьогодні, 23 жовтня, відбулося 9 матчів основного етапу Ліги чемпіонів-2024/25.

Ліга чемпіонів – основний раунд

3 тур, 23 жовтня

Брест – Баєр 1:1

Голи: 0:1 – 25 Віртц, 1:1 – 39 Ле-Мелу.

Аталанта – Селтік 0:0

Барселона – Баварія 4:1

Голи: 1:0 - 1 Рафінья, 1:1 - 18 Кейн, 2:1 - 36 Левандовський, 3:1 - 45 Рафінья, 4:1 - 56 Рафінья

Барселона за останні 9 років зібрала жахливу серію проти Баварії. Каталонці програли 6 поспіль матчів із загальним рахунком 4:22! Втім, колишній тренер мюнхенців Хансі Флік дуже потужно розпочав на чолі Барси і давав надію на помсту.

Очікування фанатів «кулес» підтвердились вже на 58-й секунді матчу. Баварія швидко отримала покарання за екстремально високу оборону. Фермін м'яко закинув, а дотик Кімміха ще зручніше прискорив м'яч на хід Рафіньї – капітан господарів впевнено розібрався з Нойєром.

Підопічні Компані понеслись відповідати. На 10-й хвилині Кейн пробив Пенью, однак коліно англійця було у офсайді. Оборона Барселони жодних висновків не зробила і незабаром знову забула «Урагана» в карному майданчику. Цього разу Кейн уникнув положення поза гри.

Пропущений гол не знітив «кулес». Барса продовжувала тиснути – Лєвандовскі трішки схибив дальнім ударом, Ямал ледь не покарав Нойєра за неохайний прийом. На 36-й команда Фліка знову вийшлв вперед. Кім люб'язно скинув м'яч Ферміну, а той додав у свій актив ще один асист. Лєвандовскі ударом в порожні ворота покарав колишній клуб і не святкував. Баварія активно апелювала щодо фолу Ферміна проти Кіма. Хавбек Барселони справді підштовхнув суперника в спину, проте ні Славко Вінчіч, ні VAR претензій не мали. Німецька преса точно буде палати.

Тайм завершився тим, з чого почався – гола Рафіньї. Касадо розкішною діагоналлю знайшов бразильця, той прибрав Геррейро і неробочою правою закрутив під дальню стійку.

По перерві Баварія замість камбека отримала четвертий м'яч. Цього разу Ямал закинув на Рафінью, і той без проблем оформив хет-трик. Спроби Кіма та Упамекано наздогнати вінгера виглядали просто комічно.

Рахунок 4:1 залишився до фінального свистка. Показово виглядала заміна Мюллєра, який постійно тролив Барселону. Тепер Томас сів на лаву запасних з розбитим обличчям. Барселона видала один з найкращих матчів у новітній історії і солодко помстилась Баварії за попередні побиття. Мюнхенці вперше у своїй історії програли 3 гостьові матчі ЛЧ поспіль і з 3 очками ледь тримаються у зоні плей-офф. Команда Фліка має 6 пунктів.

РБ Лейпциг – Ліверпуль 0:1

Гол: 0:1 - 27 Нуньєс

Ліверпуль мінімально впорався з Лейпцигом. Господарям зустрічі важко було стримувати такого потужного суперника. Ліверпуль своєю чергою намагався розірвати захист суперників короткими передачами. Доля поєдинку визначилися ще в першому таймі: на екваторі відзначився Нуньєс, завершивши невдалу спробу Салаха. «Червоні» опинилися на другому місці ЛЧ з 9-ма балами. Стільки ж має лідер, Астон Вілла.

Бенфіка – Феєнорд 1:3

Голи: 0:1 - 12 Уеда, 0:2 - 33 Міламбо, 1:2 - 66 Актюркоглу, 1:3 - 90+2 Міламбо

Бенфіка програла Фейєнорду. Український голкіпер Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі португальської команди, але вже на 12-й хвилині був змушений виймати м'яч із сітки: Уеда обіграв двох захисників і точно пробив у лівий кут воріт. Бенфіка майже одразу могла зрівняти рахунок після розіграшу кутового, проте м'яч влучив у ліву стійку. Уеда мав шанс оформити дубль у середині першого тайму, але гол скасували через порушення правил. Після наступної атаки Фейєнорд все ж таки подвоїв перевагу: другий м'яч Анатолій пропустив поміж ніг.

Після перерви у ворота Анатолія знову потрапив м'яч, проте гол було скасовано через офсайд. І ось на 66-й хвилині Бенфіка також зуміла забити: Актюркоглу перехопив м'яч, який відскочив від спини голкіпера, і вразив ворота по центру воріт! У компенсований час у ворота Трубіна залетів третій мʼяч від Фейєнорда. Бенфіка, незважаючи на свої моменти, не змогла забити більше одного гола.

Янг Бойз – Інтер 0:1

Гол: 0:1 - 90+3 Тюрам

Інтер дотиснув Янг Бойз. Перший тайм італійський гранд провів напрочуд погано і навіть міг пропустити – суперники «нерадзуррі» тричі ледь не відкрили рахунок. По перерві «нерадзуррі» отримали, здавалося, 100% момент відзначитися – арбітр призначив пенальті у ворота Янг Бойз. Та навіть це італійцям не вдалося. Млявий удар Арнаутовіча потягнув фон Бальмос.

Команди продовжили обмінюватися моментами. На щастя для Інтера, вже в компенсований час один з них пройшов: подачу з лівого флангу від Дімарко на ближній у дотик завершив Тюрам. Мінімально здолавши Янг Бойз, Інтер опинився на 16-му місці турнірної таблиці, маючи в активі лише 5 балів.

Манчестер Сіті – Спарта 5:0

Голи: 1:0 - 3 Фоден, 2:0 - 58 Голанд, 3:0 - 64 Стоунс, 4:0 - 68 Голанд, 5:0 - 88 Нунес (пен)

Манчестер Сіті, який в попередніх турах вже розправився зі Слованом (4:0), та поділив очки з Інтером (0:0), впорався і з празькою Спартою.

«Містяни», очікувано повністю контролювали хід гри. Відкрити рахунок Фоден зумів ще на 3-й хвилині зустрічі, однак справжня злива розпочалася вже в другому таймі. Одразу ж по перерві м'яч знову опинився у воротах чехів, та арбітр швидко припинив святкування англійців, зафіксувавши гру рукою в Аке. За декілька миттєвостей забити вдалося Холанду – цей гол дійсно заслуговує на увагу. Форвард після навісу Савіньйо Савіньо, перебуваючи спиною до воріт, вивернувся і ефектно пробив.

Згодом норвежець оформив дубль, дозволивши перед цим відзначитися і одноклубнику, Стоунсу. Цікаво, що обом асистував Нунес. За декілька хвилин до завершення зустрічі вже і португалець записав у свій актив гол, відзначившись з пенальті. Підопічні Гвардіоли розташувалися на третьому місці турнірної таблиці ЛЧ, маючи в активі 7 балів.

Атлетико – Лілль 1:3

Голи: 1:0 - 8 Альварес, 1:1 - 61 Жегрова, 1:2 - 74 Девід (пен), 1:3 - 89 Девід

Зальцбург – Динамо Загреб 0:2

Голи: 0:1 - 59 Куленович, 0:2 - 84 Петкович

Зальцбург поступився загребському Динамо. До перерви лише господарі мали нагоду для взяття воріт, але реалізувати її не зуміли. Таким чином, команди вирушили до роздягальні за нульової нічиєї.

Відразу після перерви вдолося відкрити рахунок: один із футболістів Динамо Загреб отримав м'яч у штрафному майданчику та вразив сітку воріт. 1:0! На 66-й хвилині гравець Зальцбурга ще і отримав пряму червону картку. Наприкінці зустрічі хорвати подвоїли свою перевагу. Матч завершився черговою поразкою Зальцбурга 0:2.