Експрес-аналіз матчу «Рома» - «Динамо»

Динамо Київ 2 години тому
У Римі на «Стадіо Олімпіко» відбувся матч 3-го туру основного етапу Ліги Європи, в якому київське «Динамо» протистояло місцевій «Ромі».

Рома – Динамо 1:0 (1:0)

Гол: Довбик (23, пенальті)

Рома: Свілор – Анхеліньйо, Н'Діка, Ермосо, Залевськи, Кане, Ле Фе (Крістанте, 53), Челік, Пізіллі (Пеллегріні, 68), Бальданци (Дібала, 68), Довбик (Шомуродов, 53)

Динамо: Нещерет – Михавко, Попов, Біловар, Вівчаренко, Рубчинський (Бражко, 63), Андрієвський (Шапаренко, 63), Михайленко (Буяльський, 81), Тимчик, Волошин (Кабаєв, 63), Герреро (Ванат, 69)

Олександр Шовковський виставив на поєдинок другий склад, приберігши основу до всеукраїнського дербі проти Шахтаря в межах Української Прем'єр-ліги, яке відбудеться у неділю, 27 жовтня.

За Рому з перших хвилин грав український нападник Артем Довбик, який на екваторі першого тайму отримав змогу відзначитись з пенальті, коли Михавко сфолив проти Бальданці на лінії штрафного майданчика.

Форвард збірної України з 11-метрової позначки не схибив, відкривши рахунок у поєдинку. А на 53-й хвилині Довбик був замінений на Шомуродова.

Динамо ж могло до перерви зрівняти рахунок, якби не положення поза грою. Герреро пробивав із центру штрафного з відскоку, влучив у захисника, після чого Волошин із офсайду добив, що зафіксував лайнсмен.

У другому таймі Шовковський підсилив гру футболістами основного складу: вийшли Шапаренко, Кабаєв, Ванат та Буяльський. Інтрига зберігалася аж до фінального свистка: «біло-сині» показували конкурентну гру й мали всі шанси вирвати нічию, однак все ж не змогли зрівняти рахунок.

Відомий блогер та ведучий шоу «ТаТоТаке» Михайло Смоловий поділився своїми думками від перегляду цього поєдинку:

Стисло після 23-ї хвилини першого тайму (1:0):

двоповерховий автобус від Динамо - це цікаво, на першому поверсі Михавко, Попов та Біловар, на другому Рубчинський, Андрієвський та Михайленко, кондукторами на передніх та задніх дверях Вівчаренко та Тимчик

десь годину тому дійшло чому грав проти Оболоні Біловар, а тепер доганяю чому не вийшли Михайленко із Волошиним, Шовковський вже перед туром УПЛ все спланував, розуміючи ігровий час кожного; респект, виважено та продумано без емоцій

поки 15 хвилин потужного автобусу, навіть Герреро із Волошиним після виносів навмання підставилися під декілька фолів, воно робе поки; усіх в збірну (окрім панамця)

з мʼячем, звичайно, колінця зводить від страху в декого, але прям гіпертиску на штрафний майданчик Нещерета ще немає, вдається робити паузи від ригання

Ле Фе постійно сідає на позицію фулбека під прийом, бо вище нормально прийняти ніде, лише стінки one/two

для Попова на стандартах це прям дуель з Довбиком

нічосі, на хвилині десь 20 Динамо вилізло з кабіни автобуса та спробувало потиснути на Рому у…чужому штрафному, але тиск той розбили двома передачами

знову помилився Михавко, бо Вівчаренко страхував, але Тарас не вмикав мозок, мабуть, подумки на лавці з основою, пенальті (1:0);

на цьому усім дякую за старання, але вже можна вимикати, бо далі не цікаво абсолютно, одні не можуть, а іншим не дуже і потрібно забивати другий гол

Стисло після решти матчу (1:0):

десь на хвилині 33-й Динамо створило найкращий момент за три матчі: Волошин налякав гравця Роми та перехопив, а Герреро виконав ідеальний пас у вільну зону на Тимчика, аби СаШо вважав зараз його основним, то в цьому моменті опинився Караваєв…

ого, краєм ока бачу як Тимчик наздогнав важкий мʼяч і запулив на Герреро від лицьової (це десь ~40ʼ), вже другий момент в матчі, де грає резерв, основа стільки ніколи не створювала

шо взагалі відбувається, хто в Динамо тепер має бути резервістами? хоч і з офсайду, але цей склад забиває після стандарту

в другому таймі Попов випускає Довбика при кутовому, ще один такий епізод і дуель можна вважати програною, але тренер Роми відчув момент, що Динамо зливається, Артема тренер зняв передчасно, Рома дограє по результату

якщо зараз, коли Рома вже подумки виграла матч, після замін Динамо рахунок зрівняє, то Шовковський чисто геній, ігрова практика для лідерів

але поки тихо, хіба удар після кутового налякав трибуни

загалом, як бачимо, то Динамо без основних вміє в автобус, якби ще й основа навчилася в автобус, то є сенс на наступний рік знову виходити в Єврокубки

лише разок захист ДК смачно покарали, коли Крістанте, Дібала та Шомуродов порізали киян, казах не забив; в решті досить спокійно

не 0:5, не 0:3, з більшою кількістю моментів (2), ніж буває в УПЛ, тому може колись буде краще, але не сьогодні; і вовки ситі, і вівці цілі - це найголовніше перед поєдинком в Києві у неділю

У четвертому турі турніру кияни 7 листопада зіграють проти угорського Ференцвароша, а римляни завітають у гості до англійського Тоттенгема.