Довбик забив, але не врятував «Рому» від поразки «Мілану» в 1/4 фіналу Кубка Італії

Світовий футбол 3 години тому
«Рома» зіграла з «Міланом» в рамках матчу чвертьфіналу Кубка Італії.

Кубок Італії, 1/4 фіналу

Мілан – Рома – 3:1

Голи: Абрахам, 16, 42, Жоау Фелікс, 72 – Довбик, 54

Український форвард Роми Артем Довбик вдруге поспіль розпочав матч на лаві запасних. Натомість Мілан на чвертьфінальну битву Кубка Італії випустив аж двох зіркових новачків – Алехандро Хіменеса та Кайла Вокера.

Зі стартових хвилин «россонері» взяли гру під свій контроль і вже на 16-й хвилині вийшли вперед: відзначився Абрахам, головою переправивши м'яч у ворота. До свистка на перерву римляни горіли вже 0:2 – Абрахам оформив дубль у ворота свого колишнього клубу. В обох випадках йому асистував Тео Ернандес.

Одразу ж по перерві на полі з'явився Довбик, замінивши Шомуродова. Лише за 9 хвилин перебування на полі український форвард зумів забити: Анхеліньо підключився до атаки й навісив на дальню стійку, де Довбик переправив м'яч у ворота. Цей гол виявився єдиним в активі Роми, щонайменше, єдиним зарахованим.

На 72-й хвилині м'яч знову опинився у воротах Свілара: Жоау Фелікс у своєму дебютному матчі після переходу з Челсі в мілан. Невдовзі Рейндерс забив, але гол скасували через офсайд.

До слова, востаннє Мілану вдалося здолати Рому в кубку Італії аж в 2004-му році.