Голкіпер бразильського клубу прокоментував виклик до збірної України

Збірна України 5 годин тому
З 16 березня у юнацької збірної України U-20 розпочався навчально-тренувальний збір у Туреччині.

Синьо-жовті зіграють два спаринги – проти Північної Ірландії U-21 (22.03) і Норвегії U-20 (25.03).

Дебютний виклик у збірну отримав голкіпер бразильського «Атлетіко Паранаенсе» Максим Воронов, який прокоментував можливість зіграти за команду U-20:

«Я довго чекав на виклик, коли ж дізнався про нього, то дуже зрадів. Першими цю новину повідомили представники «Атлетіко». Які враження від перебування у команді? Все чудово, клімат дуже хороший, всі хлопці – веселі, у всьому допомагають. Що стосується тренувального процесу – то він дуже інтенсивний, все дуже подобається», – поділився враженнями Воронов.

Максим Воронов – 18-річний голкіпер, народився в Луганську. У березні 2023 року перебрався з харківського «Металіста» U-19 до бразильського «Атлетіко Паранаенсе», де виступає за команду U-20. У листопаді минулого року Воронов виграв перший трофей в Бразилії – Copa Sul Sub-20.