Український коментатор і журналіст Михайло Співаковський розповів свіжі новини про позитивну допінг-пробу вінгера «Челсі» Михайла Мудрика.
«Є питання, чому так довго не розкривається проба Б. З того що я знаю від людей з оточення Мудрика, це велике питання для всіх, незрозуміла річ, адже це не дуже в практиці, що так довго справа тягнеться.
Ну а Мудрик продовжує зараз вести спосіб життя професійного футболіста, хіба що не тренується з командою. У нього графік індивідуальних тренувань», - сказав Співаковський.
Нагадаємо, що про те, що Мудрик здав позитивний допінг-тест, стало відомо в середині грудня. Наразі Михайло чекає на результати допінг-проби B. У разі, якщо і ця проба дасть позитивний результат, термін дискваліфікації гравця може скласти до 4-х років.