Піхальонок отримав персональну подяку від віце-президента «Кривбасу»

Динамо Київ 14 Квітня, 21:10
Піхальонок отримав персональну подяку від віце-президента «Кривбасу»
Віце-президент «Кривбасу» Артем Гагарін подякував півзахиснику «Динамо» Олександру Піхальонку за слова підтримки після російського ракетного обстрілу.

«Подякував після гри особисто та хочу зробити це ще раз публічно. По закінченню гри з «Динамо» я підійшов до півзахисника київського клубу Олександра Піхальонка, щоб висловити вдячність за підтримку нашого міста після трагедії, яка сталася 04.04.

В інтерв’ю напередодні матчу Олександр висловив співчуття всім постраждалим в наслідок атаки країни-агресора та зауважив на важливості проведення матчів в Кривому Розі.

Після початку повномасштабного вторгнення Олександр захищав кольори «Дніпра-1» і тому, як ніхто інший, знає ситуацію в регіоні. Для всіх нас футбол зараз – це більше ніж просто гра», - написав Гагарін в інстаграмі.