Як зупинити «Ліверпуль»? Клуб витратить 330 млн на гравців «Реала» та «Ньюкасла»

Світовий футбол 26 Липня, 16:03
Чемпіони Англії мають намір підписати Родріго, Александера Ісака та Марка Гехі.

Англійський «Ліверпуль» продовжує вести активну роботу на трансферному ринку і вже витратив на нові придбання сотні мільйонів євро.

Склад чемпіонів Прем'єр-ліги поповнили півзахисник Флоріан Вірц (125 млн євро), захисники Мілош Керкез (46,9 млн євро) та Джеремі Фрімпонг (40 млн євро), форвард Уго Екітіке (95 млн євро), декілька гравців повернулися з оренд або прийшли на права вільних агентів.

За інформацією британської преси, «мерсисайдці» не планую зупинятися і готові витратити ще 330 млн євро. У сферу інтересів клубу входять вінгер мадридського «Реала» Родріго (доведеться віддати 100 млн євро), форвард «Ньюкасла» Александер Ісак (172-173 мільйона євро) та захисник «Крістал Пелас» Марк Гехі (58 млн євро).

Англійський клуб має намір підписати цих гравців, щоб знову боротися за перше місце в чемпіонаті та пробитися якнайдалі в Лізі чемпіонів.

Окрім трансферів на вхід, очікується, що «Ліверпуль» залишить ціла група футболістів – Дарвін Нуньєс веде перемовини з «Наполі», Луїс Діас має намір перейти в «Баварію», піти можуть Ендрю Робертсон, Костас Цимікас, Харві Еліот.