Федорчук: «У «Динамо» зараз не все добре з грошима – це видно з трансферної кампанії»

Динамо Київ 2 Серпня, 08:06
Відомий український тренер та експерт Олег Федорчук оцінив перспективи «Динамо» у новому сезоні.

«Минулий сезон для «Динамо» був ідеальним, адже вони продемонстрували стабільність, а основного конкурента – «Шахтар» – штормило. Думаю, що основна причина успіху киян у минулій кампанії – це слабка гра «гірників».

Олександр Шовковський – треба віддати йому належне, він зумів налагодити психологічний зв'язок із командою. Відчувалося, що атмосфера в команді була дружньою на відміну від часів Луческу в «Динамо», де відчувалося напруження.

У «Динамо» зараз не все добре з грошима – це видно з трансферної кампанії (або її відсутності) цього сезону. Думаю, клуб у такій ситуації має ставити у пріоритет заробляння грошей, а для цього потрібно виходити до Ліги чемпіонів та демонструвати гарний результат у єврокубках. До того ж, єврокубки – гарна вітрина для своїх гравців. «Аякс» збирає команду раз на три-чотири роки, потім розпродає та набирає нову команду. Тому, гадаю, що «Динамо», на відміну від попереднього сезону, зробить ставку саме на те, щоб продемонструвати найкращий результат у єврокубках.

Найслабше місце команди – це оборона. Маю на увазі не лише центральних захисників, а й латералей, які часто травмуються і не завжди демонструють ефективну гру. Досить травматичний і Денис Попов. Той самий Тарас Михавко – талановитий хлопець, але дуже молодий. Динамівцям не вистачає досвіду у захисній ланці», - сказав Федорчук.