Підопічні Джан П'єро Гасперіні активніше розпочали поєдинок. «Вовки» мали декілька хороших шансів вразити ворота туринців, але Франко Ізраель діяв досить надійно. Мали свої шанси відзначитись і гості, але Міле Слівар теж зберіг свої ворота недоторканими.
У другому таймі малюнок гри не змінився. Рома більше часу володіла м'ячем, намагаючись знайти підходи до воріт суперника, але гравці Торіно спромоглися провести разючу атаку, яку голом завершив Джованні Сімеоне. Аргентинець впевнено переграв голкіпера господарів, встановивши остаточний рахунок матчу на 59 хвилині гри.
Український форвард Артем Довбик весь матч провів у запасі, так і не отримавши шансу проявити себе у грі проти туринців. Еван Фергюсон відіграв 45 хвилин, поступившись місцем на полі Пауло Дібалі.
Чемпіонат Італії. Серія А, 14 вересня.
Рома – Торіно – 0:1
Гол: Сімеоне, 59