Арбітр ФІФА розкрив революційні зміни в пробитті пенальті – правило можуть застосувати вже на ЧС-2026

Світовий футбол 22 Вересня, 13:22
Екс-рефері ФІФА Едуардо Ітурральде Гонсалес поділився деталями щодо зміни правил пробиття пенальті.

Добивання після одинадцятиметрового удару скасують, повідомив колишній іспанський рефері Едуардо Ітурральде Гонсалес в ефірі

Carrusel Deportivo

.

Легендарний екс-арбітр П'єрлуїджі Колліна давно просував ідею заборони добивання після невдалого пенальті під час гри, і вже скоро цю практику можуть затвердити офіційно. Згідно з цим правилом, якщо воротар відбив удар – одразу буде призначатися удар від воріт. Команда, яка заробила пенальті, залишиться без права на добивання, як і в серії пенальті.

Ця ініціатива все ще очікує на схвалення Міжнародної футбольної асоціації (IFAB). В разі успіху нове революційне правило буде застосоване вже на чемпіонаті світу 2026 року.