Біловар – про можливу зміну громадянства: «Інколи хотілося б, тому що розумієш, що люди тебе трохи не люблять»

Динамо Київ 15 Жовтня, 18:09
Захисник Динамо Крістіан Біловар розповів, чи хотів би він отримати громадянство Угорщини.

– Якби в тебе була конкретна пропозиція, як ти кажеш, з тих же топ-7 чемпіонатів, тобі кажуть: «Слухай, ми викупаємо тебе, даємо тобі контракт, даємо тобі класні фінансові умови, рівень чемпіонату, рівень життя, але тобі потрібно взяти громадянство Угорщини» – ти б міг на це погодитися? У тебе є все одно український паспорт.

– Розумієш, якби я поїхав туди по угорському паспорту, то велика ймовірність, що мене могли викликати в збірну Угорщини.

– Але це ж від тебе залежить, це ж твій вибір.

– Так, але якщо я їжджу туди по угорському паспорту і мене викликають у збірну Угорщини, то…

– Ти вже не можеш грати за збірну України.

– Так. Розумієш? Мрія отут (показує на серце – прим.). Можливо, якщо мені буде років 30, мене так і не викличуть у збірну України, і в мене буде якась там пропозиція: «Зроби громадянство – і…»

– Будеш грати за кордоном?

– Або якщо в мене буде хороша пропозиція навіть зараз з громадянством і мені скажуть, що ти кум, зять, сват і так далі, і люди тебе просто не люблять в інтернеті, тому ми тебе не візьмемо в збірну – ну, тоді без питань, я піду візьму громадянство (Угорщини).

Інколи, чесно, коли задумуєшся, хотілося б, тому що все одно розумієш, що люди десь тебе трохи не люблять в інтернеті, більше, ніж інших – і хотілося б. А зараз я поїду – і що вони скажуть тоді? Але все одно це моя рідна країна, і не хотілося б щодо неї не те щоб вчинити некрасиво, а бути нечесним, – сказав Біловар в інтерв'ю

Денису Бойку.

Нагадаємо, Крістіан Біловар має угорське походження. В доробку захисника є 12 матчів за юнацькі збірні України різних вікових категорій та один гол. Контракт Біловара з Динамо розрахований до 2028 року.