«Все може бути»: колишній хавбек «Динамо» допускає, що може повернутися в столичний клуб

Динамо Київ 30 Жовтня, 13:34
Колишній півзахисник Динамо Олександр Андрієвський, який нині виступає за житомирське Полісся, висловився стосовно ймовірного повернення в київський клуб.

На початку 2025 року півзахисник Олександр Андрієвський на правах вільного агента достроково покинув Динамо та підписав контракт з Поліссям.

31-річний хавбек розповів, чи допускає в майбутньому своє повернення в київський клуб.

«Якийсь період пройшов, я зараз в Поліссі й не можу казати, що буде далі. Я щасливий в цьому клубі. Якщо буду потрібен їм і надалі, то залишусь в Поліссі. Мене тут цінують, я отримую максимальне задоволення і кайфую.



Але не можна сказати, що ти не підеш в Динамо, якщо у тебе буде така можливість чи пропозиція. Тому все може бути», – сказав Андрієвський YouTube-каналу «Денис Бойко».

За весь час в складі Динамо (2018-2025) Андрієвський провів 123 матчі, забив п'ять голів та віддав 11 результативних передач. У нинішньому сезоні за Полісся хавбек встиг зіграти у 15 поєдинках: чотири голи та два асисти. Контракт Олександра з житомирським клубом чинний до 31 грудня 2026 року.