Вчора, 17 грудня, ПСЖ у матчі проти Фламенго здобув перемогу та став володарем Міжконтинентального кубка. Українець Ілля Забарний на полі так і не з’явився, проте активно відзначився після фінального свистка.
Головним героєм зустрічі став росіянин Матвій Сафонов. Він вийшов у стартовому складі та у серії пенальті відбив чотири удари Фламенго, що фактично врятувало матч, адже Дембеле та Барколя свої удари не реалізували.
Після фінального свистка гравці ПСЖ побігли святкувати до громадянина «болотних країв», а за ними приєднався і український захисник. Проте Забарний трохи пригальмував, щоб залишитися на краю кола святкування. Під час традиційного підкидання Сафонова, українець також залишався менш активним.