Матвій Пономаренко: «Тільки перше місце, і все»

Динамо Київ 1 годину тому
Нападник київського «Динамо» Матвій Пономаренко розповів, як він провів зимову відпустку, а також розповів про націленість команди на завоювання золотих медалей чемпіонату України поточного сезону.

— Де проводив відпустку?

— Вдома. І до батьків у гості їздив.

— Перед початком відпустки головний тренер «Динамо» Ігор Костюк сказав, що всі гравці його команди отримають на період відпочинку індивідуальні програми тренувань. Коли приступив до виконання цих завдань?

— Власне відпочинок тривав до Нового року. А вже потім почав індивідуальні тренування в щоденному режимі.

— Наскільки відчуваєш себе гравцем першої команди?

— Повноцінно, як я ще можу себе відчувати ним?

(Усміхається).

— Зрозуміло, що перед «Динамо» завжди стоять максимальні завдання, це не обговорюється. Але якщо відштовхнутися від поточної турнірної ситуації в чемпіонаті України, який підсумковий результат для «Динамо» ти вважав би об’єктивно прийнятним?

— Прийнятний результат — тільки перше місце. Яким би не було по ходу чемпіонату турнірне становище. Тільки перше місце, і все. Тому будемо старатися завоювати золоті медалі.

— Під час відпустки знайшов для себе пояснення невдалому виступу команди в першій частині сезону?

— Чесно кажучи, навіть не думав про це. На період відпустки хотілося трохи розслабитися морально, так що про футбол старався не думати, хотілося повного переключення на відпочинок.

Олександр ПОПОВ